Зручні сандалі для паломництва. Яке взуття для паломництва?


Піші паломництва - виснажлива діяльність. Як підготуватися до такого вимогливого маршу? Головне - правильно вибрати взуття. Чи хороші босоніжки для паломництва? Так, за умови, що вони відповідають численним критеріям, які стануть вашим комфортом під час походу. Якими повинні бути зручні босоніжки для паломництва? Ось кілька порад.

Чому сандалі для паломництва - хороший вибір?

Взуття є дуже важливою частиною спорядження кожного мандрівника. Саме тип взуття визначає ваш комфорт, зручність, а часто також - завершення тривалої прогулянки. Вибір непростий і багато в чому залежить від складності самого маршруту, рельєфу та індивідуальних уподобань.

Плануючи тривалі походи, потрібно враховувати багато факторів. Перша думка, коли йдеться про паломницьке взуття, - це трекінгові черевики з піднятим верхом, що надійно підтримує стопу. Однак вбудовані моделі мають ряд недоліків. По -перше, потрібно бути обережним, щоб не намочити їх. По -друге, вони важкі, що може вплинути на стан ваших ніг після багатогодинної ходьби. По -третє, вони не працюватимуть добре під час вечірнього відпочинку, коли єдине, про що ви мрієте після денної прогулянки - це скинути важке взуття і розслабитися.

Чому? сандалі для паломництва чи хороший вибір? Існує багато переваг, але найголовнішим є те, що вони поєднують найбажаніші риси взуття, призначеного для тривалих і вимогливих походів, з універсальністю, комфортом та функціональністю. Незалежно від того, наскільки довгий і важкий маршрут вам доведеться пройти - гарні спортивні босоніжки для паломництва збережуть ваші ноги у гарній формі.

Сандалі для паломництва - найважливіші переваги

Крім комфорту, босоніжки мають ряд переваг, які ви неодмінно оціните під час паломництва та кожної тривалої прогулянки.

На їхню користь є багато факторів:

  • Босоніжки запобігають потертості навіть у теплому кліматі.

  • Вони дихають, тому ваші ноги залишаються сухими.

  • Вони не бояться калюж, струмків або сильного дощу.

  • Регульовані ремені дозволяють ідеально відповідати розміру стопи.

  • Профільна підошва забезпечує безпечний похід і зменшує біль у стопах.

  • Вони легкі і легко помістяться в будь -якому рюкзаку.

  • Вони незамінні під час відпочинку, а також у вечірніх туалетах у притулках, таборах або мотелях.

Варто також згадати, що сандалі - це взуття, яке легко знімається, тому вони проявлять себе під час коротких перерв під час походу та інших ситуацій, що вимагають швидкого зняття та взуття. Ви неодмінно оціните цей факт під час екзотичних поневірянь та бажання відвідати місця релігійного культу, які вимагають босих ніг паломників.

Як правильно вибрати босоніжки для паломництва?

Босоніжки для паломництва повинні відповідати певним характеристикам. Це один з видів взуття, який слід вибирати з урахуванням конкретних параметрів. Візуальні фактори є другорядним питанням, хоча вони також важливі, особливо для представниць прекрасної статі.

Тож як вибрати правильні сандалі для свого паломництва? На які особливості потрібно звернути увагу?

Матеріал, з якого вони виготовлені

Хоча найчастіше рекомендованим матеріалом є натуральна шкіра, у випадку з босоніжками, призначеними для тривалих походів, цей матеріал не працюватиме з кількох причин.

Найважливіший з них - низька стійкість до вологи. Регулярний вплив взуття на контакт з водою може вплинути на їх довговічність, а це означає, що вони зіпсуються за досить короткий час.

Під час тривалих паломництв потрібно готуватися до несподіваних погодних умов. Дощ-досить частий супутник мандрівників, тому довговічні та вологостійкі моделі, такі як гумова підошва та синтетичний чохол місце, яке постійно контактує зі стопою. Більш того, це рішення забезпечить, щоб нога не ковзала у взутті навіть після занурення взуття в калюжу або під час прогулянки під дощем.

Регульовані ремені та тип застібки

Переглядаючи пропозиції взуттєвих магазинів, зверніть увагу, чи є в моделі регульовані лямки. Ця, здавалося б, тривіальна проблема може значною мірою переважати над подальшим використанням, яке у випадку з паломницькими босоніжками надзвичайно інтенсивне. Регульовані ремені з міцних матеріалів, таких як нейлон, значно вплинуть на комфорт під час тривалої прогулянки. Крім того, лямки повинні бути міцно прикріплені до взуття, що дозволяє уникнути їх невдалого відриву від підошви.

Інше питання - тип застібки. У випадку з босоніжками застібка на липучці є найбільш зручною, вона дозволяє легко регулюватись, а також надзвичайно міцна.

Підошва у сандалях для паломництва

Добре профільована підошва, зроблена з відповідних матеріалів, є основою будь-якого типу взуття, але у випадку з паломницькими босоніжками це має першорядне значення.

Досвідчені мандрівники рекомендують стійкі та стійкі до стирання підошви з термопластичної гуми, що забезпечує чудову амортизацію та зчеплення з землею. Досить поширеним рішенням серед виробників є використання піни EVA для виробництва, яка характеризується високою стійкістю до змін умов, зменшенням ударів та вмілою адаптацією до вимог даної поверхні.
Підошва також повинна бути належним чином профільована, завдяки чому вона ефективно утримуватиме область плюсневої кістки, а також спеціальні канавки для пальців ніг.

Зручне взуття - ключовий атрибут будь -якого мандрівника, тому їх слід добре продумати. Ми переконані, що наведені вище поради значно полегшать покупку відповідних сандалі для паломництва. Нам залишається побажати вам незабутніх вражень та щасливої ​​подорожі!