Виробники

Жіноче взуття Макартур

159,00 zł
79,00 zł

Доступні розміри:

37 | 38 | 39
139,00 zł
79,00 zł

Доступні розміри:

36 | 37 | 38 | 39
139,00 zł
79,00 zł

Доступні розміри:

37 | 38 | 39
99,00 zł
49,00 zł

Доступні розміри:

39 | 40
99,00 zł
49,00 zł

Доступні розміри:

38 | 39 | 40 | 41
99,00 zł
29,70 zł

Доступні розміри:

37

Комфорт і естетика може йти рука об руку - жіноче взуття Макартур

Макартур є синонімом якості і специфічним характером в області спортивного взуття і трекінгу. Жіноче взуття цієї марки призначені для жінок, які ведуть активний спосіб життя, і в той же час, дивлячись на взуття, в якій співвідношення ціна-якість є справедливим і раціональним. Марка також відповідає на потреби клієнтів, які найбільш будинку в міському середовищі.

Макартур - бренд з традиціями

Компанія відрізняється досвід 20 років на польському ринку, який широко відомий не тільки серед спортсменів і активних людей. Спочатку бренд займає проектування широкого асортименту спортивного взуття, в тому числі і трекінгу. З часу, Макартур розширила асортимент своєї продукції з моделями інших видів спорту, наприклад. Кросівки і черевики для більш формального характеру, таких як, наприклад. Балерина, туфлі, сандалі для жінок.

Макартур у великому місті

У магазині асортимент також можна знайти сандалі для жінок МакАртур. Конструкції оформлені в розслабленому, повсякденному стилі, що робить їх придатними для багатьох влітку, легкого одягу. Обидві моделі доступні з липучкою - як правило, спортивні змагання, відповідні бавовняні шорти і штани легкість і мінімалістські шльопанці, які будуть мати гарний вигляд у більш шикарних комбінацій, наприклад, з максі плаття ..

Для гірських ходунків - трекінг взуття для жінок

Для тих , хто подорожує гору МакАртур пропонує міцну і тверду трекінг взуття. Жіноче взуття цього типу тонкого дизайну виділяється, і кожна деталь виробництва, від вибору шкіри внизу, шиття і склеювання, вибір вставки ретельно відполіровані. Обранці технологами матеріали дозволяють стопі «дихати». Bottoms черевики мають відмінну адгезію до підкладки, в той же час сильним і гнучким, що дозволяє безпечно блукати горами.

З огляду на активних жінок

Макартур не забуває про зайнятість miłośniczkach міської елегантності. Макартур чоботи , виготовлені з повною шкіри зерна і замші є відповіддю на потребу самого вимогливих клієнтів, які слідують сучасним тенденціям. Пропозиція включає в себе як класичні моделі - Стегна, чоботи, і досягаючи щиколотки Сашки або чоботи, модні, klockowatym каблуків.

Жіноче взуття Макартур особливо цінують жінок , які мають схильність до спорту, а також ті , які покладаються на комфорт і функціональність. Сезонні МакАртур пропозиції включають в себе в основному моделі з класичними лініями, які присутні в акцентах в даний час переважної тенденції моди. Ми настійно рекомендуємо вам ознайомитися з нашими колекціями.