Жіночі тапочки - незамінний предмет гардеробу

Вони дуже зручні в носінні, легко надягаються та знімаються, практичні для теплих весняних днів та спекотного літа. Взимку вони ідеально підходять як трохи витонченіші тапочки. Одним словом - шльопанці - необхідне взуття, мабуть, у кожному домі. Крім того, вони представлені у неймовірній кількості різновидів, не лише з точки зору кольорів, дизайну та матеріалів, з яких вони були виготовлені, але й вирізані. Ми пропонуємо широкий вибір у нашому магазині клин на підборах, класичний шкіряні жіночі тапочки та високі підбори. Кожен з наших клієнтів легко вибере модель, яка їй підкаже, незалежно від того, чи вона шукає щось у спортивному, невимушеному чи елегантному стилі. Крім того, наше взуття характеризується гарною якістю та привабливою ціною.

Тапочки на танкетці та високі підбори - комфорт з ноткою елегантності

Якийсь час тому шльопанці повернулися у користь, і з тих пір вони панують на наших вулицях у теплі дні. Дизайнери змагаються у створенні нових моделей, придатних для різних обставин. Серед шкіряні жіночі тапочки їхня увага, безумовно, варта уваги елегантний версії: клин на підборах та високі підбори. Цей вид взуття призначений для жінок, які цінують практичні переваги шльопанців, такі як комфорт при носінні або повітропроникність, особливо цінні в жарку погоду, не забуваючи при цьому про елегантність.

До яких стилів вони підходять високі підбори? Як на тонкому каблуці, так і на стовпі створюється враження легкості, тому варто поєднати їх з елегантною розкльошеною спідницею. Особливо сукні та спідниці з важких матеріалів виграють від такого типу з'єднання - уникайте їх поєднання з взуттям на плоскій підошві, оскільки це призводить до оптичного вкорочення та потовщення фігури. Високі підбори і танкетка Насправді вони є майже універсальним взуттям - дуже жіночним, вони ідеально поєднуються з повсякденною та більш вільною стилізацією - з джинсами, літніми брюками пастельних тонів, сукнями та спідницями. Вони також добре поєднуються з більш елегантним гардеробом.

На що звернути увагу при виборі жіночих тапочок?

Купуючи шльопанці, дотримуйтесь тих же правил, що і для будь-якого іншого типу взуття. Взуття має величезний вплив на здоров'я наших ніг. Часта тривала ходьба у взутті на високих підборах з вузькими носками може спричинити виразку та деформацію суглобів. Це, однак, не означає, що необхідно повністю відмовитися від такого типу взуття, досить носити їх помірно. Також слід пам’ятати про правильний вибір взуття, щоб на ноги не тиснули. Вибір занадто малої нумерації може закінчитися врослими нігтями та відбитками.

У випадку жіночі тапочки з прикритими пальцями важливий також матеріал, з якого вони виготовлені. Адекватна вентиляція ніг відіграє значну роль у підтримці належної гігієни, тому давайте звернемо увагу на те, чи зроблене взуття з дихаючого матеріалу.

Щиро запрошуємо вас ознайомитися з пропозицією нашого магазину!