Фліп-флоп - взуття, без чого важко уявити собі святковий сезон. Вони мають ті ж переваги: ​​вони зручні, легкі, вони не займають багато місця в валізі, тому ви можете легко взяти їх з собою у відпустку. У цій категорії ви можете знайти тригера в різних відтінках коричневого кольору. Перший погляд на окремі моделі достатньо, щоб стверджувати, що вони є надзвичайно універсальними взуттями.

Бронза для кожного випадку

Браун взуття, завдяки своєму універсальному характеру, може стати основою багатьох літніх стилізацій. Ви можете поєднувати їх з елементами одягу в приглушених кольорах, отримуючи класичні, нескінченні комбінації або створити підбадьорливу суміш кольорів.

Бронза ідеально поєднується з відтінками апельсина, бежевого або червоного кольорів. Варто врахувати це при створенні нових святкових композицій.

Літні фліп-флопи необхідні

Гарячі літні дні не є добрими до ваших ніг. Вони особливо вразливі до дефіциту та стомлюваності протягом цього періоду. Фліп-флоп - дуже зручна взуття, яка може запобігти цим проблемам. Ідеально підходить як для пляжу, так і для прогулянок на сонці.