Жіночі шльопанці - взуття, без якої багато хто з нас не уявляє собі свята, тиші вдома чи відвідування басейну, будь то для відпочинку чи відпочинку. Деталі важливі для спогадів - взуття також може бути приємним елементом прекрасних моментів. Зручні, які не натирають і не захищають стопу, і ті, які приємно і чудово доповнюють сукню, яке у вас буде асоціюватися з вашим першим святом з вашим партнером або дружньою поїздкою. Або, можливо, завдяки їм ви почнете асоціювати своє повернення додому з ще більшим комфортом і розслабленням - після цілого дня на ногах ви покладете ноги у зручні шльопанці ... Виберіть модель для себе - серед тих, піна, гума, прикрашена хутром або намистинами, китицями та квітами, з однотонного, яскравого або дико забарвленого кольору. Підберіть їх до себе та ваших потреб!

Жіночі шльопанці - як їх носити?

Хоча надзвичайно простий і зручний, в'єтнамки вони можуть бути взуттям складним у стильових поєднаннях. Вони чудово працюють у поєднанні з шортами та топом, коли ми йдемо на пляж, але чи можна їх так само вільно носити у складніших обставинах? Однозначно краще вибрати інший тип взуття для дуже офіційного випадку, наприклад, для співбесіди, ділової зустрічі чи похорону. У таких ситуаціях буде безпечніше вибрати човники, клин на підборах або високі підбори, обов'язково з прикритими пальцями і класичним способом.

За менш формальних обставин ми можемо впевнено дозволити собі користуватися цим надзвичайно зручним взуттям. Вони підходять як до класичних міських комплектів: джинси 7/8 та біла сорочка, дуже довгі, повітряні спідниці та сукні, так і до стилів, що відносяться до моди 70 -х років - брюки -кльош та міні -спідниці. В'єтнамки - це взуття, яке люблять усі жінки, незалежно від віку та обраного фасону одягу. Важко уявити без них спекотне літо. Багатство доступних дизайнів - від пінопласту, спортивних моделей, до елегантних чи вишуканих зі шкіри - означає, що кожна дама, яка цінує комфорт, має у своєму гардеробі хоча б одну пару.