Взуття з знака Caprice, що надходить безпосередньо із заводу цього німецького виробника, є відмінним вибором для жінок, які люблять комфорт та елегантність. Різноманітні скорочення, відмінний зовнішній вигляд та якість - це ознаки взуття, підписані з цією маркою.


Різні потреби, одна марка


Наша пропозиція включає моделі з різними характеристиками, підготовлені для різних потреб користувачів. Любителі елегантності у класичному виданні, а також жінки, котрі обирають менш формальне та легше стилізацію, можуть успішно знайти собі пару. Успішні покупки також можуть бути зроблені тут дами, що йдуть на офіційну подію, шукають взуття в офісі відповідно до прийнятого дрес-коду або планують піти на менш офіційну зустріч з друзями.


Шика і елегантність в деталях


Класична елегантність забезпечується використанням чорних кольорів, збагачених цікавими аксесуарами, у формі пряжок, ременів, декоративних металоконструкцій, декоративних зв'язків з характерними дріманнями або дрібними реставраціями шкіри.


Варто звернути увагу на матеріал, з якого вони були зроблені. В основному вона натуральна шкіра - гладка або замша, доповнена високоякісним текстилем.


Взуття для повсякденного, менш вимогливого використання характеризується більш простим, продуманим вирізом, з меншими застібками та тонкими прикрасами, виготовленими безпосередньо на шкірі. У результаті кольорова палітра ширша і складається з цікавих відтінків.


Ще одна особливість, яка відрізняє індивідуальне взуття від Caprice, - це спосіб їх виготовлення. Асортимент виробів, доступних у нашому магазині, включає в себе традиційне взуття, закріплене замком застібкою, а також у формі сковзання з гнучкою вставкою, що забезпечує належну адгезію взуття до ноги.


Думати про висоту любителів


Думаючи про любителів каблуків, пропозиція включає в себе високі підбори висотою до 8 см. Є також взуття з низькою п'ятою, до мінімального розміру не більше 1 см.


Ми пропонуємо вам детально ознайомитись з окремими продуктами з нашої пропозиції.