Польська компанія Edeo з давніми традиціями, для кожного сезону вимірюється з презентацією чудових колекцій взуття. Жіночі насоси, які ми знаходимо в широкому діапазоні, характеризуються унікальним виглядом і, перш за все, комфортом, який жінки зіткнуться після першого покладання на ноги.

 

"Елегантне різноманіття в гарному випуску"

 

Едео насоси характеризуються унікальністю виготовлення, що видно в кожній деталі.

 

Матеріал, який використовується для виготовлення різної обробки, - це високоякісна натуральна шкіра. Ми можемо вибрати його у формі замші або цілком намалювати або представити природну текстуру. Це робить кожну пару насосів чимось унікальним, що змушує весь силует накопичуватися.

 

У широкому асортименті ви знайдете човники на:

- пост

- шпилька

- клини

 

Їхні різні висоти дозволяють регулювати п'яту до індивідуальних уподобань.

 

М'які устілки, а не гнітючі внутрішні частини взуття - ці особливості вплинуть на комфорт носіння в будь-якій ситуації.

 

"Незвичайне закінчення та увага до деталей"

 

Серед широкого кола моделей ми знаходимо такі насоси, які мають голі каблуки та пальці, або вбудовані, і ремінця для закріплення.

 

Фаскали з цікавою графікою на верхньому або каблуках унікальні. Такі елементи виділяться і дозволять створити дуже оригінальні стилізації.

 

Також ми знаходимо знакові та прості чорні насоси, що відповідають всім і моделям з контрастними кольорами або декоративними елементами, такими як: лук, кнопка, пряжка.

 

"Багатофункціональність та зручність в одному"

 

Едео насоси, адаптовані до ваших власних очікувань, дозволять вам відчувати себе впевнено на сто відсотків. Надзвичайно виглядають ноги після їх заснування зробить весь силует вигляд дуже жіночим. Вибір правильного обладнання для взуття буде легшим.

 

Що робить човники видатними просто зручність. Навіть довгі години ходьби на п'яті будуть комфортними, а ноги відпочивають у кожній ситуації.