Мокасини - це модель взуття, відома сотнями років, але останнім часом їхня важливість зросла. Ці жіночі черевики - це квінтесенція стилю та елегантності. Цікаві моделі Seastar взуття принесуть порядок у всій стилізації, надаючи їй елегантність і правильний шарм.

Мокасини для всіх

Полочі, завдяки їх зручності, доведуть себе як елегантне взуття, особливо для людей, які шукають стартові туфлі та формальну взуття, але не на п'яту. Вони ідеальні для гарячих днів, коли ми шукаємо взуття з натуральних матеріалів, як найменш втомлюючу ногу.

Зручність і стиль

Специфічні, делікатні прикраси на фронті мокасинів надають їм блиску і роблять їх унікальними. Взуття з плоскою п'ятою з мікро каблуком ідеально підходить для жінок, які високі. Коли вони носяться на босих ногах, вони справляються з гарячою погодою.

Seastar взуття виготовляється з екологічної шкіри в делікатних, жіночих кольорах - ecru, рожевому, сірому або класичному чорному. Вони виглядають краще з трикотажними штанями довжиною 3/4 або іншою з прямими, довгими светрами, світлими сорочками.