Грегори створили колекцію черевиків для жінок, які забезпечують максимальний комфорт при носінні. Їх конструкція та матеріали практично розроблені, що робить їх пристосованими до ніг і стабільно дотримуються їх. І найголовніше: має бути притаманний жіночий гардероб.


"Найвища якість та різноманітність колекції"


Чоботи Грегора виготовлені з натуральної шкіри, яка має найвищу якість. Верхівка досягає щиколотки, а це означає, що він не посилить теля і добре відображати всі ноги.


У вартість пропозиції входить чоботи з ізоляцією всередині з м'яким матеріалом для зими, а також моделі без ізоляції, добре працюють на початку весни та восени.


У черевиках Грегорів ми можемо знайти такі моди:

- мереживні;

- з блискавками всередині або з обох сторін;

- замість застібків - еластичні смужки.


Різні висоти дозволяють вибрати взуття за вашим бажанням. Низькі і високі клини, а також п'яти в формі полюса доступні.


Класичний колір чорний, який домінує у всьому асортименті. Це найпопулярніший колір, який знайшов поклоніння багатьом жінкам і підходить практично до всього. У свою чергу, комбінація гладкої шкіри і замші виглядає вражаючою та оригінальною.


Декоративні елементи, які привертають увагу в черевиках Грегорів, є:

- декоративні пряжки;

- вставки з підошвою іншого кольору, наприклад, червоного кольору;

- видиме зшивання на підошві;

- верхівки вертяться;

- естетичні складки.


Привертають увагу підошви, будівництво яких сприяє стабільному утримуванню ніжок, що надзвичайно важливо при ходьбі взимку на слизьких тротуарах.


"Краса ніг у всіх відносинах"


Чоботи прекрасні з коротким спідницями, шортами та брюками. Вибір такого виду взуття - це інвестиція в багатозадачність, що виявляється в тому, що ми можемо носити їх у різний час і завжди виглядатиме чудово. Їх зовнішній вигляд постійно вписаний у модні тенденції, так що ми завжди будемо вчасно.