Бренд Edeo відповідає очікуванням жінок і створює для кожного сезону унікальні моделі, які поєднують останні тенденції з моди світу. Компанія, яка має більш ніж 40-річний досвід роботи, відповідає всім очікуванням своїх клієнтів, і її чудові черевики зручні, а насамперед - усіма новими продуктами.


"Якість на високому рівні"


Вибираючи ботинки Edeo, ми вибираємо чудове майстерність, що на найвищому рівні. Основним матеріалом є високоякісна натуральна шкіра, що характеризується м'якістю та комфортом у використанні. У свою чергу, інтер'єр, в залежності від обраної моделі, облицьований шкіряним або ізольованим матеріалом, який працюватиме на холодні і холодні дні.


Аспекти, які відрізняють конкретні моделі, є:

- висота верхньої,

- висота і тип п'яти,

- тип носа.


Широкий вибір дозволить вам підібрати чоботи Edeo відповідно до форми кожної ноги та різноманітних уподобань. Найпопулярнішою є класична модель на плоскій підошві або п'ятці у вигляді полюса з різною висотою (від 7 до 9 см).


"Привабливий дизайн та знакові кольори"


Що привертає увагу мода зношеної взуття. Стандарт є глибоким чорним і сірим, який підходить для більшості стилізацій для різних випадків.


Цікаві доповнення:

- ідеально зшиті на блискавках, що полегшує надягання та зняття взуття;

- декоративні смуги з пряжками в золоті або срібні;

- вишитий або цікавий малюнок, наприклад, дрібні алмази.


"Стабільність - основа"


Чоботи Edeo характеризуються надзвичайною стійкістю. Завдяки прекрасно підготованій верхній і правильно профільованій підошві, наші черевики зберігають нашу фігуру. Навіть п'ятнадцять сантиметрів каблук дасть нам упевненість. Осінній грязь або крижані проходи не будуть кошмаром. Легко зробити ще один крок, не турбуючись про падіння.


"Друга шкіра"


Взуття Edeo - це своєрідна інвестиція в ідеальне благополуччя та приємні прогулянки щодня. Ви можете швидко відчути, що чоботи - це чудовий вибір для падіння та зими.