Компанія Edeo, завдяки своєму багаторічному досвіду, знає, що найбільше подобається жінкам, і дотримується останніх тенденцій моди. Завдяки цьому у нас є вибір різних стилів, що дозволяє створювати цікаві стилізації осінь і зиму. Кожна жінка знайде пінетки, які відповідають її очікуванням.

 

"Різноманітна колекція"

Черевики Edeo відрізняються високою якістю і увагою до кожної деталі. Цей тип взуття з подовженим верхом гомілковостопного суглобу знайшло багато шанувальників, які можуть підібрати доступність багатьох стилів.

Асортимент знайде чоботи: \ t

- виготовлені з високоякісної натуральної шкіри, з різними текстурами;

- мають правильну форму підошви;

- мають низькі або високі підбори;

- з закругленими пальцями;

- утеплені з м'якою флісом.

Основні кольори - чорний і коричневий. Компанія Edeo також спокушалася виробляти червоні чоботи для жінок, які люблять виділятися.

Незвичайний зовнішній вигляд має чоботи на шнурівці з підошвою-трапером і низькими підборами.

 

"Привабливі конструкції та аксесуари"

Особливою прикрасою кожної пари чоботи Edeo є класичні блискавки, розміщені на внутрішній стороні верхньої.

Унікальним доповненням є зшивання підсвічуванням різного матеріалу: зерна і замші. Верхня частина верхівок відмінно підкреслить зовнішній вигляд ніг.

Все це доповнюється наявністю логотипу компанії Edeo, вигравіруваного в шкірі або в етикетці від блискавки.

 

"Теплий інтер'єр"

У холодний і морозний день теплий інтер'єр чоботи буде чудовим. Самі ноги в колготках не застуджуються і вони будуть почувати себе комфортно, обгорнуті навколо них.

Стабільність цього типу взуття робить їх придатними для будь-якої поверхні.

 

"Класичний і нетрадиційний"

З пінетками Edeo ми надаємо неповторний вигляд нашого зовнішнього вигляду. Поєднання з шалькою, рукавичками або сумкою в тій же тіні стане стильним доповненням до цілого.

Інвестиції в ідеальне взуття означають, що ми вибираємо найкраще і кожен день буде краще завдяки можливості носити феноменальні ботильйони.