Чоботи від визнаного виробника Caprice - це взуття, що характеризується елегантністю, бездоганною продуктивністю та використанням сучасних рішень, які підвищують комфорт використання. Протягом багатьох років німецький бренд славився виробництвом жіночого взуття, який цінував у всьому світі, включаючи численні взуттєві виставки. Це відмінний вибір для жінок, які цінують елегантність у чудовій якості.


Сила різноманітності та чарівність деталей


Багатство запропонованих моделей виявляється насамперед у широкій наявності розрізів, різних елементів обробки та кількох висот п'яти. Пропозиція включає в себе моделі в офіцерському стилі, а також більш жіночні, а також створені спеціально для найхолодніших частин року.


Серед декоративних акцентів, що використовуються виробником, ви можете знайти елегантні фітинги та пряжки, складні обв'язки та шнурки, а також стилізовані фініси з м'якого хутро. Асортимент моделей дозволяє вибрати взуття, придатну для будь-якого стилю - від елегантного, більш повсякденного, до менш офіційного та незвичайного.


Сучасна довговічність


Капрісові черевики також мають надзвичайну довговічність та високоякісну якість. Високоякісні матеріали, які використовуються для їх виготовлення, ретельне зшивання, продуманість і ергономічне оформлення верхньої частини, зберігають привабливий вигляд взуття навіть після тривалого використання.


Те, що відрізняє продукти Caprice, - це сучасні технології, які використовуються для покращення продуктивності взуття. Одним з них є система "OnAir", яку виробник назвав "взуття з кондиціонером". Все завдяки спеціальній конструкції, розміщеній у стінках взуття, містять повітряні мікроелементи, що дозволяють циркулювати повітря та видаляти вологи. Це також дозволяє створювати моделі, які можна носити цілий рік.


Другим інноваційним рішенням є правильно профільована стільниця, також підготовлена ​​в технології OnAir, яка поглинає вологу набагато ефективніше, ніж традиційні устілки, пристосовується до форми стопи та поглинає навантаження, сформовані під час ходьби.


Ми запрошуємо Вас уважніше подивитися на чоботи Caprice.