Виготовлена ​​з шкіри зерна

Взуття з шкіри зерна характеризується більшою стійкістю до вологи та різних типів бруду. Гладку поверхню отримують, накриваючи шкіру шаром воску, може бути матовою або блискучою.

У нашому магазині ви знайдете шкіряне взуття на кожному сезоні. Ми пропонуємо спортивне взуття, чоботи, насоси, балерини. Взуття доступна у багатьох дизайнах і кольорах, тому ви можете легко знайти взуття, яке вам потрібно. Ми пропонуємо шкіряні шкіряні взуття з таких брендів, як Nike, Caterpillar, Dr Martens, Timberland, Espinto та Badura.

Ми зосереджені на якості, наша взуття зроблена з великою обережністю, ми пропонуємо вибрані продукти, щоб задовольнити очікування навіть самих вимогливих клієнтів, ми можемо порадити вас, якщо це необхідно.

Як піклуватися про шкіряне взуття?

Перед початком будь-якого догляду за шкірою, взуття з шкіри зерна повинна бути добре висушена, бажано заздалегідь, щоб заповнити їх правилами. Важливо, щоб вони сушились повільно, використання сушарки не рекомендується тощо. Після ретельного чищення та сушіння взуття досить застосувати відповідну пасту.