Здорове дитяче взуття


Здорова нога - щаслива нога.

Здорова нога - щаслива нога. Діти люблять досліджувати простори, знайомитися з різними фактурами, їх захоплює нерівність ґрунту та його специфіка. Вони відчувають сенсорні враження через дотик, що, у свою чергу, стимулює розвиток їх сенсорної інтеграції. Тому дитяче взуття має стати чудовим приводом для трохи більш просунутого подорожі світом, і вони не повинні обмежувати малюка.

Дитяче взуття - яке вибрати?

Здорове дитяче взуття - це те, що майже непомітно на ногах малюка. Тому вони повинні бути надзвичайно легкими, м’якими, дихаючими та правильно оформленими таким чином, щоб нога могла вільно виконувати свою роботу, зберігаючи лише правильні схеми рухів.

Стабільна хода є основою безпечного руху дитини - пам’ятайте, однак, що не взуття має бути джерелом утримання рівноваги та подолання на різних рівнях. Це особливе завдання для ніг дітей, які постійно працюють, розвиваються і тренуються. Тому здорове взуття для дітей не може допомогти малюкові у цих заходах, а лише підтримувати їх.

Занадто жорстке, важке взуття з високим верхом обмежує свободу реакції і викликає дискомфорт. Тільки гнучке взуття на 1/3, що згинається, буде належним чином виконувати свою функцію.

Звернемо увагу на спинки. Перш за все, каблук кожної дитини відрізняється, тому те, що підходить одній дитині, буде незручним для іншої. Отже, давайте перевіримо, чи розмовна назва «лічильник каблука» добре прилягає і чи не надто жорстка.

Іноді можна використовувати високі верхи - наприклад, взимку. Давайте, однак, візьмемо до уваги, що це вища необхідність, і якщо ми приймемо рішення про таке рішення, давайте перевіримо, чи верхня частина досить гнучка. Присідаючи, граючи на ігровому майданчику або бігаючи, дитина повинна мати максимально відчуття свободи маневру. Це збереже його в безпеці.

Домашнє взуття

Так само важливо те, чим рухаються діти, перебуваючи поза домом, те, які тапочки вони носять вдома. Будьмо послідовними. Якщо ми звернемо увагу на вибір взуття, давайте також визначимося зі здоровими тапочками для дітей. Уникайте шльопанців, які не тримають ноги. Звернемо увагу на те, що тапочки мають гарну форму, досить легкі і також підтримують стопу. В цьому випадку хвостовик також має велике значення. Якщо він належним чином виконує свою функцію, п'ята залишиться на місці. Давайте також поглянемо на підошву. Якщо він відносно тонкий і гнучкий, це не обмежує свободу вашої дитини грати.

Давайте також мати на увазі використані матеріали. Потлива шкіра буде ковзати і трістись. Давайте подбаємо про ніжні тканини або виберемо тапочки з тонкої натуральної шкіри. Давайте перевіримо вкладиш всередині. Він не повинен бути повністю плоским, щоб запобігти деформації стоп. Звернемо увагу на місце для пальців ніг і ширину взуття.

Літнє взуття

Здорові сандалі для дітей означають насолоджуватися літніми поїздками та багатьма годинами, проведеними на свіжому повітрі. Щоб уникнути потертостей і пухирів, шукайте м’які і дуже тонкі шкіряні босоніжки. Боса нога у взутті відчуває будь -які нерівності, шви або виступаючі прикраси. Ми повинні уважно перевірити руками внутрішню частину взуття, чи немає залишків залишків клею, вузлів, застібок тощо.

Незалежно від пори року дитяче взуття повинно відповідати певним умовам використання. Також в осінньо -зимовий сезон нам слід шукати тільки здорове взуття. Для сонячних і холодних днів вибирайте взуття з дихаючою мембраною і товстою підошвою. Коли настануть морози, давайте шукати теплі, добре утеплені чоботи або снігові чоботи, які не сковуватимуть рухів дитини та захищатимуть її ноги від холоду та вологи.

Будьмо обережні з вибором розміру. Не кожен стиль взуття, який носить малюк одночасно, повинен бути точно такого ж розміру. Може виявитися, що ми купимо чоботи більшого розміру через теплу овчину всередині. З іншого боку, трохи тонше, спортивне взуття з устілкою, підстеленою ковдрою, поміститься в меншому розмірі.

Ми завжди повинні контролювати розміри внутрішньої підкладки, також враховуючи такі питання, як товщина дитячих шкарпеток і колготок. Зима - час утепленого одягу, термобілизни, вовняних колінних шкарпеток і щільних штанів з мікрофлісу. Дитина завжди повинна носити правильно підібране взуття, адже вона відповідає за здорову, необмежену та природну ходу нашої дитини.