Bestelle Замша балерина чорний

Товари тимчасово недоступні ;(


деталі

Bestelle Замша балерина чорний

Так, ми теж кепкуємо з тих автоматичних перекладів, але то не заважає нам робити вигідні закупи!

Чорні балерини, виконані з органічної замші та екологічної шкіри, представляють себе дуже цікаво і є освіженими формами відомих, класичних взуття для жінок. Такі черевики будуть чудовим елементом як повсякденних, так і вихідних стилізацій, чудово пристосованих до штанів, а також для спідниць та суконь.

Чорна замша балерина Bestelle - це весняна та літня пропозиція для жінок носити кожен день. Жіноче взуття, квартира, ковзання, класичне будівництво, з додаванням стрази. Матеріал, з якого зроблено ці взуття, - це екологічна замша. Підошва виготовлена ​​з пластику та відновлена.

Чорна замша балерина Bestelle - це легкі взуття для весни та літа з екологічною замші. Легко поставити їх, просто посуньте на нозі. Вони мають витончені прикраси по єдиному. Вони не мають каблука, тому їх можна носити щодня, а також на вечір, якщо нам не подобаються п'яти.

Балерини - елегантне взуття, але також ідеально підходить для повсякденних стилізацій. Бренд Bestelle пропонує ще більш універсальну модель - вона є чорною. Вони класичні взуття, без каблука. Їх прикраса виготовляється з носів, зроблених з різних матеріалів і малих струменей, навколо.

Чорна балерина з замшею, з вражаючими деталями - це ідеальна взуття щодня. Туфлі легкі і не обмежують вашу свободу. Вони добре поєднуються з різними нарядами, від джинсів до одягу. Вони були повністю виготовлені з високоякісної екологічної шкіри. Туфлі міцні, вони не подряпають, вони не зламаються.

виробник: Bestelle
Супутні категорії: Жіноче взуття
Жіночі балерини
Балерини Bestelle
колір: чорний
Єдиний матеріал: синтетичний
Каблук / каблук: 2.0
Додаткові функції: струменя
застібка: сліп
Вставити матеріал: Екологічна шкіра
колекція: BUTYMODNE
Домінантний візерунок: без малюнка
секс: Жіноче взуття
бойок: круглий

відгуки:

Дякую, що додали коментар.

17 квітня 2019 | fl...11