Взуття на весілля та весільний прийом - босоніжки, туфлі на високих підборах чи туфлі? Яку модель взуття вибрати?


Взуття на весілля - один з ключових елементів укладання. Незалежно від того, чи ви наречена, чи хтось із запрошених гостей - правильно підібране взуття забезпечить чудову забаву до світанку. Яку модель взуття вибрати? Босоніжки, туфлі чи, може, класичні туфлі на підборах? Які міркування слід враховувати, купуючи взуття для весільної церемонії та прийому? Перегляньте наші поради.

Ми вибираємо взуття для весілля - кілька важливих порад

Не можна заперечувати, що більшість часу ми витрачаємо на пошук ідеальної сукні. Ось тут і зосереджена вся увага. Усі говорять про сукню і всі дивляться на неї. Тим не менш, правильно підібране взуття однаково важливо, тому що від його комфорту залежить наш комфорт і добробут. Вибираючи взуття на весілля та весільний прийом, варто звернути увагу на кілька важливих деталей.

Яке взуття підійде на весіллі? Як вибрати ідеальне взуття?

  • Вибирайте моделі з натуральної шкіри.

  • Виберіть взуття відповідно до сезону.

  • Переконайтесь, що взуття зручна і не тисне на ноги.

  • Стиль взуття на весілля повинен відповідати крою сукні.

  • Підберіть колір взуття до кольору вбрання.

  • Знайдіть час, щоб знайти ідеальну модель.

Хоча наведені вище поради цілком очевидні, ми часто забуваємо про них, особливо коли наша голова стурбована організацією вечірки або, у випадку гостей - покупкою ідеального вбрання. Не забувайте, що від якості і комфорту взуття для весілля залежить те, наскільки вдалим воно буде!

Високі підбори, туфлі чи, можливо, сандалі? Взуття для весільних творінь

Принцип вибору взуття на весілля аналогічний вибору взуття, купленого для інших випадків. Першочерговим питанням, крім комфорту, є відповідність їх кольору та крою сукні.

Вирішуючи на довгу сукню, надягніть її класичні високі підбори або елегантні босоніжки на високих підборах. Ці моделі красиво подовжать ноги і стрункість всієї фігури. Крім того, жінка на високих підборах виглядає надзвичайно ефектно, зі смаком і привертає увагу. Високі підбори підійдуть особливо жінкам низького зросту та жінкам, яким комфортно носити високі підбори.

Якщо коротке плаття - ваш вибір, радимо зазирнути до стильних босоніжок з краватками до щиколотки. Пам’ятайте, однак, що ця прикраса оптично вкорочує ноги, тому стане оптимальним вибором для високих дам.

Насоси для весілля? Звичайно! Замінивши туфлі на високих підборах насосами, ви будете почувати себе комфортно та уникнути болю в ногах. Більш того, насоси характеризуються стійким каблуком, найчастіше у вигляді стовпа, завдяки чому вони стануть хорошим вибором для жінок, які щодня віддають перевагу взуттю на плоских підборах.

А може балерини? Цю модель взуття охоче купують високі жінки, але не тільки. Балетки - це милі туфлі для літньої укладання, тому що вони виглядають ніжно і не пригнічують наряд. Крім того, вони є зручною альтернативою моделям зі шпилькою або стовпом, тому жінки, які цінують комфорт і свободу під час весільних веселощів, з більшою охотою вибирають моделі на плоскій підошві.

Який колір взуття вибрати на весілля?

Відповідаючи на питання, якого кольору має бути взуття на весілля, слід враховувати функції обраного взуття. Цікаво, що правильно підібраний може істотно змінити стиль.

Класичні кольори, такі як чорний, білий або нюдовий, чудово поєднуються з сукнею та іншими аксесуарами. Якщо ваш намір - підкреслити один елемент, можливо, варто взутись?

Металевий, блискучий, з численними орнаментами чи, може бути, насиченого кольору? Ідеально, але пам’ятайте про це, коли ви обираєте виразність взуття на весілля, плаття повинно бути скромним і в приглушених кольорах, щоб уникнути надлишків і щоб взуття не заважало укладанню.

Складаючи весільний образ, варто звернути увагу на всю фігуру і підкреслити, на що ви хочете звернути увагу своїм товаришам по вечірці. І найголовніше - при виборі взуття для весілля заздалегідь сплануйте свої покупки, щоб ви могли спокійно випробувати їх. Зверніть увагу на якість виготовлення та матеріал, з якого вони пошиті. Навіть найкрасивіша і ефектна модель буде пропущеною покупкою, якщо вона виявиться обраною взуття на весілля вони незручні, нестабільні або незручні.