Взуття для жінок, активних щодня - дві пропозиції

Багато жінок ведуть дуже активний спосіб життя, зазвичай не звертаючи уваги на зручний одяг. У їхньому житті важливо швидкість та гарний зовнішній вигляд. Мало хто з жінок усвідомлює, що перебуваючи на ходу протягом десяти-дванадцяти годин, їм потрібна зручна взуття, яка відповідає фірмовому вбранню чи вільному вбранню - адже на роботі не потрібен дрес-код. Всі ми повинні мати можливість вибирати таке взуття. Тому ми маємо для вас дві цікаві пропозиції. Універсальний!

Уловлювачі - надійні та утеплені

Трепери - це надійне взуття, дуже тепле, якщо модель утеплена додатковим хутром. Трепери як взуття все частіше відповідають очікуванням як молодих дівчат, так і жінок старшого віку. Для молодших виробників вони готують туфлі-трепери, пов’язані з перекладками на праску, джети або інші аксесуари, наприклад, красиві шнурки.

Для зрілих жінок пішохідні черевики класичні, трохи підняті, зазвичай гладкі. Завдяки цьому їх можна підібрати для різних типів нарядів, як повсякденних суконь, так і джинсів або прямих штанів. Ловушки відмінно справляються зі зимою в місті. Їх легко можна вибрати для вбрання на побачення. Ви також можете взяти їх на роботу - якщо не вісім годин в офіс, то принаймні на довше домашнє робоче місце.

Елегантне взуття на плоских підборах

Однак, якщо взуття не відповідає нашому стилю, нам все одно доведеться вибирати елегантні туфлі на плоских підборах. Це різні види черевиків, черевиків та іншого взуття, що дозволяє триваліше гуляти, не відчуваючи наслідків ходьби на високих підборах. Маленький каблук не турбує навіть під час багатогодинних прогулянок по галереї чи під час відвідування парку чи музею. Ці види взуття краще впишуться в діючий код одягу на робочому місці, і стануть прекрасним рішенням для спідниць або простих, костюмних штанів.

Ми радимо вам мати у гардеробі більше однієї пари. Кілька додаткових туфель дозволять вам з’їхати з розуму з більшою укладкою. І ви не будете хвилюватися, що за дві години до важливої ​​зустрічі вам нічого не вдягати.