Взуття для навчання ходьбі


Маленькі ніжки мандрують світом, пізнаючи його через дотик. Це надзвичайно важливий сенсорний досвід і доставляє дитині масу задоволення.

Різноманітні субстрати є чуттєвим стимулятором для малюка і є джерелом багатьох важливих відомостей про навколишнє середовище. Однак настає момент, коли дитина готова самостійно подорожувати світом у справжньому взутті. Ось посібник про те, яке перше взуття вибрати?

Перші дитячі туфлі

Вибираючи взуття для навчання ходінню, варто звернути увагу на багато питань, таких як м’якість підошви, належним чином профільована устілка, матеріал, який використовується у виробництві, а також вага взуття та чи вписується в нього стопа правильним шляхом.

Перше взуття - це новий досвід для дитини. Він тільки вчиться ними користуватися і приборкує факт нового способу пересування. Тому вони не можуть бути занадто жорсткими, важкими і бентежити ногу, тому що це вплине на закріплення неправильних моделей ходьби.

Яке взуття для дитини?

Готуючись до покупки, ми повинні перевірити довжину стопи дитини, адже це ключова інформація при виборі правильного розміру. Занадто тісне взуття спричинить потертості та завитки на пальцях ніг, а надто вільне взуття спотворить вашу ходу і не дозволить ефективно рухатися.

Перше взуття для немовлят також має забезпечувати належну циркуляцію повітря - дихаюча мембрана або ніжна м’яка шкіра гарантуватимуть гігієнічні рухи без перегріву маленьких ніжок. Варто звернути увагу на матеріал внутрішньої ізоляції, який використовується у зимових черевиках. Він не повинен бути штучним і пітніти. Найкраще працює шерсть, якщо у дитини немає алергії на неї.

На що звернути увагу при покупці взуття для ходьби?

Липучки або шнурки? Перше взуття для прогулянок - справжній виклик для дітей та батьків, тому вам потрібно звертати увагу на кожну деталь, щоб вибір, який ми робимо, задовольняв малюка під час піших походів.

Вирішуючи питання про шнурки, пам’ятайте, що малюки люблять тягнути всі нитки, підвіски та нитки - тому велика ймовірність того, що шнурки залишаться без шансів, і ми будемо нести відповідальність за їх зв’язування кілька разів. Що відрізняє перші кросівки на шнурівці, так це точне прилягання взуття до ноги - за умови, що ми вміло і точно затягуємо шнурки по всій довжині, а не тільки на висоті щиколотки.

Взуття для однорічників на липучках, безумовно, є зручним рішенням для батьків, не впливає на якість взуття та не загрожує правильному способу ходьби дитини. Однак не забудьте закріпити з великою точністю.

Висока якість та якість виготовлення

При виборі першого взуття їхніх візуальних якостей недостатньо, хоча вони важливі з естетичної точки зору. Підошва повинна згинатися на 1/3 своєї довжини, а лічильник п’яти повинен щільно прилягати до п’яти, але важливо, щоб вона не викликала потертостей і не обмежувала рухів. Тож давайте переконаємось, що він не надто жорсткий.

Уникайте колись часто купуваного ортопедичного взуття. У наш час вони використовуються лише в крайньому випадку після попередньої консультації з лікарем -спеціалістом. Реабілітація стопи та догляд за її правильним розвитком не є синонімом іммобілізації. Свобода пересування є важливою.

Колись вважалося, що чим вище верхня частина, тим здоровіша і стійкіша хода дитини. Виявляється, однак, що це зовсім інакше. Взуття для навчання ходьбі має бути «непомітною» для маленьких стоп, тому верхня частина перед щиколоткою є найбільш відповідним рішенням. Якщо ми хочемо захиститися від сильних морозів взимку, давайте переконаємось, що перше дитяче взуття має дуже гнучкий верх, який не спричинить ефект ноги у гіпсі.

Здоровий розвиток ніг дитини

Стиснуті і стиснені в рухах пальці не працюватимуть належним чином під час перших кроків, виконання складних фігур та підтримки рівноваги. Приміряючи з дитиною перші туфлі для прогулянок, переконайтеся, що ніс не вузький, не кажучи вже про загострений. Округла форма є найбільш оптимальною і зручною. Звернемо увагу на це особливо при покупці перших босоніжок для дитини. Занадто вузька спереду може призвести до того, що великий палець ноги стирчить і пошкодить шкіру.

Прогулянкове взуття - чого уникати?

Доглядаючи за маленькими стопами, ми хочемо, щоб вони розвивалися якомога краще. Зрештою, вони мають величезний вплив на всю нашу поставу і здоровий спосіб руху, а також утримання рівноваги. Чого точно слід уникати, купуючи дитяче взуття для навчання ходьбі?

Так звані "нелетальні"-вони виглядають красиво на фотографіях, але, як випливає з назви, вони не відповідають вимогам взуття і не допоможуть вам зробити перші кроки. Тапочки - відмовимося від них. Це ще не їхній час. Той самий випадок, коли ми хочемо купити тапочки для навчання ходінню - у цьому випадку ми також перетинаємо тапочки зі списку. У домашньому середовищі боса нога почувається найкраще. Однак, якщо у нас прохолодна підлога або нам потрібне взуття для дитячої кімнати, давайте визначимося з правильно підібраними, стійкими, жорсткими тапочками на п’яті, в яких нога не вивернеться.

Вживаний чи новий?

Окрім виняткових ситуацій, коли нам хтось повертає або перепродає неношене дитяче взуття для прогулянок (і ми впевнені, що воно справді запилене в гардеробі, і ним ніхто не користувався), не купуйте вживане взуття. Кожна нога відрізняється і працює по -своєму, залишаючи відчутні сліди використання.

Форма стопи та дитяче взуття

Вибираючи взуття для навчання ходінню, давайте візьмемо до уваги окремі аспекти анатомії, тобто висоту ступіня, ширину та довжину стопи. Той самий виріз підійде не кожному малюку. Тому варто виміряти кілька різних варіантів, щоб порівняти свободу руху дитини та те, наскільки маленькі ніжки поміщаються у взуття. Тоді ми будемо впевнені, що ми вибрали правильне рішення, і дитина почне авантюру ходити не тільки у гарному стилі, але й здоровою та стабільною.