Взуття для карнавалу - найкращі пропозиції 2019

Перед нами Новий рік, а перед нами карнавал. Це період року, в якому ви просто повинні грати, незалежно від усього. Але для того, щоб це сталося, крім великої події, ви повинні також знайти гарну, унікальну стилізацію, в якій ви будете відчувати себе як зірка. Як це зробити? Особисто ми радимо вам почати з ... взуття! Це не зовсім традиційний підхід, але це вирішити, наскільки добре ви будете на карнавалі.

Квартира, але зручна

Плоскі черевики підходять, незважаючи на видимості, до багатьох стилів. Крім того, квартира не означає повністю без збільшення. Такі туфлі можуть мати дво- і тридюймові каблуки, завдяки чому дешеві задоволення. Багато карнавальних вечірок пов'язані з різними дрес-кодами, іноді вони одягаються. У цьому випадку краще використовувати низькі підбори або красиві балетки. Пам'ятайте, що зручність є найважливішою, особливо якщо ви хочете веселитися. У балерин підійдуть брюки і короткі спідниці.

Високий, але сексуальний

Високі чоботи, такі як високі підбори , є ідеальним вибором, якщо ви збираєтеся на карнавальні вечірки в красивому, елегантному вбранні. На щастя, останнім часом високі підбори не є модними, а ті трохи нижче, які подовжують ноги і підкреслюють красиві, жіночі телята. Одягайте таке взуття для спливаючого плаття, і ви будете вибивати всіх у кімнаті. Також пам'ятайте про кольори. Хоча чорні стилети є класичними, варто відродити час карнавалу з новими, більш красивими квітами. Можливо, червоний, білий або синій колір буде правильним?

Підійдіть взуття до одягу і ... самі!

Є багато різних пар взуття на ринку, які підходять для сукні. Ми рекомендуємо вам подивитися на нашому відділі з насосами, а також з низьким взуттям. Можливо, ви знайдете для себе цю найцікавішу і найбільш придатну пару. І якщо це станеться, дайте нам знати, що у вас великий час під час надзвичайно довгого карнавала цього року!