Необхідно пам’ятати, що дитяче взуття відіграє важливу роль у правильному розвитку дитини. Вони не тільки дозволяють зручно рухатися, але і підтримують різні структури стоп для кращої роботи. З огляду на турботу про здоров’я дитячих ніг ми створили окремий розділ, у якому представляємо профілактичне взуття для дітей, створене у співпраці з досвідченими дизайнерами дитячого взуття та фахівцями в галузі ортопедії. Таке взуття рекомендується носити дітям зі здоровими стопами для запобігання вадам стопи. Вони також можуть доповнювати лікування та підтримувати реабілітацію.

Ми маємо можливість запропонувати взуття від відомого бренду Bartek - профілактичне взуття та профілактичні босоніжки, доступні у виключно стильному дизайні. Bartek - це польська компанія, яка будує свій успіх на турботі про здоров’я, правильному розвитку та комфорті дитини, що підтверджується сертифікатом «Здорові ноги», що характеризує взуття цього бренду. Пропоноване нами профілактичне взуття є абсолютно безпечним для кістково-суглобово-м’язової системи стоп у дітей. З ортопедичної точки зору, це взуття, яку особливо варто рекомендувати як найменшим дітям, так і підліткам. Наш асортимент профілактичного взуття для дітей - це поєднання модного стилю, правильної конструкції та сучасних технологічних рішень. Для того, щоб забезпечити високий стандарт взуття цього типу, усі моделі виготовляються з натуральної шкіри або якісних компонентів. Профілактичне взуття для дітей можна впізнати за характерною структурою, яка в основному складається з високого верху, жорсткої п’яточки та гнучкої підошви. Крім того, таке взуття має м’який інтер’єр, що захищає від потертостей. Дитяче профілактичне взуття ідеально контуровано, завдяки чому воно ставить ногу в правильне положення. Для ще кращого ефекту правильної підтримки ніг навіть під час фізичних навантажень використовується застібка на липучці, яка додатково допомагає дитині та батькам під час щоденного поспіху.

У нашому магазині ви можете замовити профілактичне взуття для дітей, використання якого приносить реальну користь. Таке взуття запобігає утворенню функціональних дефектів нижніх кінцівок у дітей та підлітків - вальгусні стопи, плоскостопість, розташування пальців на пазурах тощо. Модне профілактичне взуття для дітей, яке ми пропонуємо, охоче носять навіть найвибагливіші малюки та люди похилого віку дітей. Жодна дівчинка чи хлопчик не будуть соромитися здорового взуття з цікавими строчками або аплікаціями.