Видалення жирних плям з натуральної шкіри. Дізнайтеся про ефективні способи


Жирні плями на взутті - одна з найбільш неприємних плям, тому що їх надзвичайно важко видалити, особливо якщо вони з’являються на натуральній шкірі. Варто зазначити, що натуральна шкіра, окрім гладкої різновиди, також може характеризуватися наявністю щетини (коротшої або довшої), а це означає, що цей матеріал вимагатиме особливого та іншого догляду. Видалити жирні плями з натуральної шкіри складно, але існує кілька способів, які можуть бути ефективними.

Видалення жирних плям з взуття - профілактика

Купуючи нове взуття, найголовніше - отримати відповідну просочення для них. Не забудьте використовувати його безпосередньо перед тим, як вперше взути нове взуття, а потім регулярно користуватися ним, особливо за несприятливої ​​погоди. Правильно підібрана просочення створить невидимий захисний шар на взутті, який захистить натуральну шкіру від проникнення вологи та відкладення будь -якого бруду, включаючи жирні плями.

Однак, якщо, незважаючи на належний та ретельний догляд, ви не зможете захистити своє шкіряне взуття від непривабливої, жирної плями, у нас є кілька перевірених способів видалити його.

1. Вода та миючий засіб

Змішайте теплу воду з кількома краплями миючого засобу, потім занурте в неї тканину і обережно витріть взуття. Позбутися від плями буде набагато простіше, якщо її щойно очистити. Після закінчення лікування обов’язково витріть взуття насухо.

2. Тальк або картопляне борошно

Цей спосіб можна використовувати навіть у випадку натуральної шкіри з довгою щетиною (замша, нубук). Обережно висушивши пляму паперовим рушником, посипте ділянку плями і залиште взуття на ніч. Потім струсіть борошно або тальк, що залишився. Для підвищення ефективності цього методу можна використовувати щітку з ніжною щетиною. Якщо жирна пляма все ще видно, повторіть операцію.

3. Вода з оцтом

Оцет відмінно підходить для видалення жирних плям на шкіряному взутті. Просто змочіть тканину у розчині води та оцту, а потім обережно витріть забруднення. Оцтова пляма повинна зникнути з тканини.

4. Вироби, призначені для видалення плям зі шкіряних поверхонь

Якщо вищевказані способи не дали результату у боротьбі з впертою плямою, можна шукати в магазині спеціальні, професійні вироби, призначені для чищення натуральної шкіри.

В асортименті взуттєвих магазинів можна легко знайти всілякі спреї, пасти, креми, молоко, лосьйони або спеціальні рідини. Важливо відповідати продукту типу шкіри та її кольору, щоб уникнути зміни кольору або пошкодження. Якщо ви не впевнені, чи виріб підходить, спробуйте його на непомітній поверхні взуття перед першим використанням, щоб переконатися, що він не пошкоджує матеріал.

Після догляду завжди залишайте взуття повністю висохнути, бажано на безпечній відстані від сильної спеки та прямих сонячних променів.

Обережно. Пам’ятайте, що шкіряне взуття не можна прати в машині, оскільки велика кількість води може пошкодити тканину та призвести до деформації. Тому прання взуття не тільки не допоможе видалити жирну пляму з вашого взуття, але ймовірно завдасть незворотних пошкоджень.

Правильний і регулярний догляд за шкіряним взуттям дозволить вам мінімізувати або навіть повністю уникнути появи небажаних забруднень і жирних плям. Більш того, він також захистить ваше взуття від шкідливого впливу зовнішніх чинників, що значно продовжить їхній термін служби.