Вибираємо першу взуття для дитини

Перші кроки в квартирі

Перші кроки на домашньому поверсі - це дуже хороша вправа. Якщо нога дитини гола, дитина має можливість відчути текстуру землі і звикнути до змін температури. Це також хороший спосіб затвердіти підошви. Тут шкіра дитини дуже делікатна, а контакт з підлогою зробить його трохи товстішим. Навчання ходити в домашніх умовах є уроком уважності для батьків. Однак у безпечному середовищі вертикалізація повинна протікати без замикання. Ситуація дещо інша, коли дитина починає ходити під час прогулянок.

Прогулянки на вулицю - чудове пішохідне навчання

Дозволяючи малюкові вийти з дитячої коляски і ходити поодинці, це чудове навчання ходити. Дитина, яка рухається сама, може прогулятися навколо блоку. Важливо, щоб батьки були близькі і тримали дитину за руку. Такі уроки, однак, вимагають створення відповідної взуття. Безпека і гігієна повинні бути найбільш важливими. Навіть самі товсті шкарпетки не забезпечать належну ізоляцію проти невідомих субстратів. Якими повинні бути перші туфлі для дитини?

Які якості повинні мати взуття для дитини?

Батьки повинні звертати увагу на кілька особливостей взуття при виборі найкращої пари для своєї дитини. Взуття повинно бути легким, щоб дитина навчилася правильно класти ноги. Пам'ятайте, що перші кроки є великим викликом для малюка, тому, коли ви вчитеся ходити, ви повинні мати комфорт. Важливо, щоб в взуття були гнучка підошва, яка підтримує навчання пішки. У добре контурній парі вузол вигину розташований в 1/3 нижньої частини дна. Вибрана пара повинна бути м'якою і досить широкою у верхній частині. Цей простір необхідний для широкого розповсюдження дитячих пальців. Давайте також звернемо увагу на те, чи є взуття дихаючою. Жоден малюк не хотів ходити, якщо він володіє мокрими і холодними ногами. Шукаємо взуття з натуральної шкіри або високоякісних текстильних матеріалів. Що ще варто врахувати при виборі дитячого взуття?

Правильна підтримка стопи

До декількох років тому високі, жорсткі черевики були найбільш рекомендованими, які повинні були стабілізувати ногу дитини і захистити щиколотку, навчаючись ходити. Виявляється, що на перших етапах велике значення має рухливість щиколотки і підтримка внутрішньої стопи. Найголовніше те, що черевики добре прилягають до місця навколо прогулянки. Більше того, перша пара повинна мати гнучку п'яту (або вкладку), яка буде добре прилягати до п'яти дитини. Елемент повинен бути достатньо гнучким, щоб не обмежувати переміщення дитини. Важливою особливістю є також еластичність - відповідним чином гнучке взуття забезпечує правильне розташування ноги. Важливо також, що взуття для дитини не надто висока. Моделі нижче куба будуть добре працювати. Якщо ми вибираємо траперу, шукайте копії з м'яким і гнучким верхом. Модні і зручні дитячі туфлі можна знайти в інтернет-магазині ButyModne.pl.

Перші черевики для дитини повинні добре прилягати до стопи, але не обмежувати рух. Важливо, щоб вони були м'якими, легкими і повітряними. Малюк, який буде почувати себе комфортно, швидше і з більшою готовністю, зробить перші кроки.