Ви любите бігати Побачити різноманітні кросівки

Кросівки - як правильно вибрати?

Якщо ви новачок і ще не купували кросівки, посібник нижче, безумовно, буде для вас надзвичайно корисним. Ми також радимо вам читати людей, які вже мають досвід бігу, але не надавали особливого значення взуття. Ми гарантуємо, що, маючи хорошу якість, біг буде набагато приємнішим та безпечнішим. Чому? Правильно підібране взуття забезпечить максимальний комфорт тренувань, зменшить ризик отримання травм та сприятиме зменшенню болю, що може бути наслідком, наприклад, неправильного стилю бігу або проблем зі здоров’ям (наприклад, hallux).

Вибираючи кросівки, зверніть увагу на:

  • Тип поверхні, на якій ви будете бігати - доки це бігова доріжка в тренажерному залі, фітнес-взуття, в якій ви тренуєтесь кожен день, має бути достатнім. Однак якщо ви бігаєте на вулиці, то враховуйте домінуючу землю. Для бігу по асфальту, бруківці або бетоні найкраще взуття з більшим поглинанням ударів і стабілізацією ступні. У свою чергу, шукаючи кросівки на незабруднених лісових, гірських та мулистих доріжках, краще вибирати сильно профільовані кросівки з відповідною подушкою.
  • Вага - цей параметр дуже важливий, особливо з точки зору амортизації. Люди, які важать більше, повинні шукати взуття з дуже хорошою подушкою, щоб вони могли легко підтримувати вагу тіла та полегшити суглоби та хребет.
  • Тип віддзеркалення під час бігу - коли ви шукаєте взуття, яка покращить біг з середньої стопи, краще вибрати модель з меншим зміщенням, тобто з невеликою різницею висоти між каблуком і пальцями ніг. У свою чергу, бігаючи з каблука, надягайте кросівки з більшою подушкою ззаду і більш високим зміщенням.
  • Розмір - замовляйте розмір взуття. Міф - це те, що вони повинні бути трохи більше - каблук завжди повинен бути на місці, щоб стопа не рухалася під час бігу. Інакше ви втратите стабільність і можете отримати травму.
  • Сезон - всупереч зовнішнім виглядам, варто вибрати модель, яка буде відповідна сезону. При більш високій температурі товсте взуття може бути незручною і незручною, тому краще вибрати дихаючу (наприклад, з сіткою). У свою чергу, коли ви шукаєте взуття для осіннього чи зимового бігу, товсті варіанти будуть краще, додатково захищені від впливу погодних умов.

Зручні кросівки - популярні моделі

  • Жіночі кросівки - серед пропозицій - моделі різних авторитетних брендів - в тому числі Asics, Under Armor, Nike, Adidas, New Balance, Puma, Salomon, Reebok та багато інших. Ви можете вибрати з точки зору параметрів, про які ми згадували вище, а також кольорів. Наприклад, вони дуже популярні взуття Under Armor W Speedform Europa W 1285482-401 синього кольору, Asics FuzeX Rush Adapt W T885N-1401 синій або Asics Gel-Pulse 11 W 1012A467-701 коричневі кросівки, Ми радимо реагувати на модель не тільки з точки зору комфорту (що, звичайно, найважливіше!), Але і вам сподобалась. Завдяки цьому ви будете раді знову поставити їх на ноги і вирушити в бігову доріжку!
  • Чоловічі кросівки - асортимент взуття для чоловіків також надзвичайно широкий. Серед пропозицій - унікальні моделі від таких компаній, як Nike, New Balance, Adidas, Puma, Under Armor, Asics, Samolon та Reebok. Вони відрізняються між собою подушкою, технологією, адаптованою до стилю бігу чи зовнішнього вигляду. Серед доступних варіантів, серед інших, дуже популярними є дизайн Взуття Puma Hybrid Speed ​​Orbiter M 192571-02, Кросівки Asics Gel-Pulse 11 Ls M 1011A645-001 чорні або також Взуття Nike Acalme M AQ2224-402, Тому варто дотримуватися наявних моделей, щоб знайти варіант, який гарантуватиме належний комфорт під час бігу та змусить вас почувати себе добре під час тренувань чи змагань у змаганнях.

Сподіваємось, що зараз ви легко зможете знайти підходящі кросівки. Дотримуйтесь наших порад та перегляньте список пропозицій на butymodne.pl. Досягайте успіхів та покращуйте здоров'я, бігаючи в унікальних кросівок!