American Club Велінгтони з небезпечними носками та стільцями Лев

Producent American Club

69,00 zł 89.00 zł

про 460.00 UAH

American Club Велінгтони з небезпечними носками та стільцями Лев - деталі

матеріал: жувальна гумка
Тип кріплення: інший
Додаткова інформація: Жорсткий каблук
герой: Лев Король
колір: Відтінки коричневого та бежевого кольорів, Відтінки синього кольору, Відтінки жовтого та золотого кольорів, Відтінки червоного кольору
марка: American Club
секс: хлопчиків
Так, ми теж кепкуємо з тих автоматичних перекладів, але то не заважає нам робити вигідні закупи!

Американські футбольні туфлі для хлопців - найкращий вибір взуття для дощової погоди. Вони дуже легкі, універсальні та надзвичайно функціональні. Ви можете успішно переносити їх у школу або на подвір'я. Вони доступні з застосуванням Короля Лев в декількох кольорах, тому вони виглядають яскраво і унікально. Вони виготовлені з гуми, тому вони дуже легкі і забезпечують повний комфорт використання. Крім того, у них також є жорстка п'ята, яка відповідає за стабілізацію стопи під час ходьби.


Взуття всередині ізольоване спеціальним носком, що надає вам теплу ногу. Таким чином, нога захищена від холоду та вітру навіть у дуже холодних днях. Взуття має цікаво оформлені візерунки, які звертаються до кожної дитини. Вони складаються з найкращих матеріалів, тому їх можна успішно користуватись дітьми навіть протягом кількох сезонів. Крім того, посередині є спеціальні вставки, які захищають взуття від входу в воду. Взуття дуже зручна, і їхній єдиний забезпечує стабільну позу дитини навіть у снігу.

відгуки:

Дякую, що додали коментар.