Важке кохання, або як купити зручні високі підбори


Любов до взуття на високих підборах-це іноді кохання без взаємності. Чому високі підбори ми так любимо?
незручно?

Любов до взуття на високих підборах-це іноді кохання без взаємності. Чому улюблені високі підбори такі незручні? Чи існують ідеальні підбори? Як ви знаходите туфлі на шпильці, з якими вам захочеться провести решту свого життя або принаймні наступні кілька сезонів? Секрет будь -яких успішних відносин - це ... компроміси.

Розмір має значення!

Всупереч зовнішнім виглядам, вибір правильного розміру взуття на високих підборах-справа не проста. Високі підбори, особливо високі каблуки, які добре підходять до ноги, можуть бути дещо тугішими за стандартний розмір, який ви носите. Пам’ятайте, однак, що ви повинні сказати “ні” потертим п’ятам, мозолі та зморщеним пальцям ніг, оскільки ваші ноги повинні очікувати взаємоповаги від ваших стосунків із взуттям.

Напевно, кожен з нас пам’ятає казку про Попелюшку, яка втратила взуття на балу. Часи змінилися, тому якщо ви хочете стати королевою вечірки, ви не можете дозволити собі взуття, яке постійно ковзає. Казка про розсіяну дівчину, яка очікує взуття, також вчить нас ще одному важливому питанню. Попелюшка на балі своєї мрії веселилася лише до півночі, і власниця красивих туфель неодмінно повинна танцювати в них цілу ніч.

Часто трапляється, що навіть досить великі каблуки трохи ламаються і стають занадто вільними. Найчастіше це відбувається з пластиковим взуттям, хоча взуття з натуральних матеріалів також схильна до цього, хоча і в меншій мірі. Якщо ви не можете дозволити собі замшеве або шкіряне взуття, і вам здається, що взуття стає занадто великим, ви можете використовувати силіконові устілки.

Насоси на високій п'яті Gianmarko 70/1 беж

Чим вище, тим краще?

Це правило поширюється тільки на вашого партнера, з яким ви можете представити себе на п’яті своєї мрії. Принцип "чим вище, тим краще" діє навпаки у випадку з висотою каблука. Хоча надмірно високе взуття спокушає красивим зовнішнім виглядом і підкреслює ноги власника, воно не є ні зручним, ні здоровим для хребта та ніг, для яких ходьба "на ходулях" не є природним положенням. Здорова висота каблука становить 4-5 см, тоді як каблук до 7 см вважається ідеальною висотою для дня. Каблуки довше 10 см - радше вечірній вибір для дам, які вже вміють рухатися на високих підборах.

У високих туфлях ми повинні відчувати себе красиво, невимушено і досить комфортно. Каблук, встановлений посередині каблука, безумовно, буде показником стійкості взуття. Крім того, дамам з філігранними стопами рекомендуються трохи нижчі черевики, оскільки в цьому випадку враховуються пропорції між довжиною стопи і висотою каблука. Елегантні жінки з великими ногами можуть дозволити собі набагато вищі тапочки.

Інтер’єр має значення

Купуючи взуття і вирішуючи довше з ними зв’язуватися, слід також звернути увагу на кілька деталей. Ноги люблять натуральні матеріали, тому найкращим вибором буде взуття з підкладкою з органічних матеріалів - наприклад, м'якої шкіри. Також варто перевірити, чи немає всередині швів, які можуть потерти або подразнити шкіру під час ходьби.

Любов, особливо любов до високих підборів, не має меж. Однак ми повинні пам’ятати, що гарне, але нестійке та незручне взуття підходить лише для виставки. Секрет успішних відносин - це близькість, тому щасливе взуття - це туфлі, які мають часті контакти зі стопою. Переконайтесь, що не розбиваєте своє серце або себе, витрачаючи половину зарплати на взуття, що лежить поруч у шафі, або самотнє взуття, яке жадає тепла ваших ніжних ніг.