TRENDY Wiosna / Lato 17: BOTKI

Весна настає швидко! На газоні можна побачити крихітні фрагменти зеленої трави і навіть крокуси або підсніжники. У вас ще важкі, зимові черевики на ногах? Для келихів дуже холодно, не кажучи вже про балету, то що носити? BOTKI! Ось що стануть найбільшими модниками - Кьяра Феррагані, Олівія Палермо та Інес дела Фрессанге. Вони завоювали Париж, дощовий Лондон і Нью-Йорк. Але що ми знаємо про них, зрештою, це взуття для зими. Ну ні! Чоботи залишаються з нами також навесні! І ти побачиш чому!

Чоботи з'явилися в тенденціях вже восени. Трохи для щиколотки та на посту. Немає божевілля. Тим не менш, весна дала нам вдих свіжого повітря цього разу. На подіумах домінують виразні, божевільні і барвисті.

Вони можуть бути забарвлені в ессфлоресцях, таких як Еміліо Пуччі або золоті і дзеркальні, як Louis Vuitton. А може, ви віддаєте перевагу тому, хто показав майстру, що поєднує мистецтво кітча та Муччіо Пради на вашому шоу?

Божевільні і потворні взуття - одна з найсильніших трендів цього сезону! Ми не побачимо таких вражаючих візерунків на польських вулицях, але чому ми не повинні прикрашати нашу стилізацію компромісом між модою та зручністю та зручністю? А може, найкраще поєднувати тенденції? А може, краще поставити класику? Це, як звичайно, залежить від гумору, погоди та мільйона інших змінних. Ось деякі з наших пропозицій!

Класичний брюк на зручному пості є міцним доповненням до повсякденного стилю.

Повсякденний стиль можна легко отримати за допомогою важких черевиків. Якщо ви вважаєте, що зручність є основою, і ви завжди поспішаєте, це, безумовно, буде гарним вибором для вас.

У весняних колекціях нам повернулася довга небачена бронза. По-перше, це був лише компаньйон у вигляді аксесуарів, але зараз він з'являється як повноцінний і навіть провідний колір у стилі. Шоколадно-коричневий відтінок - улюблений відтінок зірок, але ви також можете поставити ставку на коньяк або трохи мідний відтінок коричневого кольору. Що це підходить? Для всього. Для пляшкового зеленого кольору, для шафранового жовтого кольору, він прекрасно поєднується з білим і, звичайно, усіма відтінками крему і коричневого кольору.

Просто пам'ятайте, не брижіть і не переносіть тенденцію осені сережки на взуття! :)