TRENDY Wiosna / Lato 17: BOTKI


Весна настає швидко! На газоні можна побачити крихітні фрагменти зеленої трави і навіть крокуси або підсніжники. У вас ще важкі, зимові черевики на ногах? Для келихів дуже холодно, не кажучи вже про балету, то що носити? BOTKI! Ось що стануть найбільшими модниками - Кьяра Феррагані, Олівія Палермо та Інес дела Фрессанге. Вони завоювали Париж, дощовий Лондон і Нью-Йорк. Але що ми знаємо про них, зрештою, це взуття для зими. Ну ні! Чоботи залишаються з нами також навесні! І ти побачиш чому!

Весна швидко настає! На газонах уже можна побачити крихітні фрагменти зеленої трави і навіть крокуси чи проліски. Чи є ще важкі зимові черевики на ногах? Для кросівок занадто холодно, не кажучи вже про балетні туфлі, так що носити? BOTKI! Ось у що гуляють найбільші модниці - К'яра Феррагані, Олівія Палермо та Інес дела Фресанж. Вони підкорили Париж, дощовий Лондон та Нью-Йорк. Але що ми знаємо про них, це зимове взуття. Ну ні! Чоботи також залишаються з нами навесні! І побачите чому!

 

Чоботи з’явилися в тренді вже восени. Трохи вище щиколотки і на пості. Не божевільний. Однак весна цього разу принесла нам подих свіжості. Експресивні, божевільні та барвисті панують на подіумах.

Вони можуть бути у різнокольорових есіфлорах, таких як Еміліо Пуччі, або золоті та дзеркальні, як у Луї Вуттона. А може, ви віддаєте перевагу тим, які показав на її показі майстер поєднання кітчу та мистецтва Муччіа Прада?

Божевільне та потворне взуття - один із найсильніших трендів цього сезону! На польських вулицях ми навряд чи зустрінемо такі ефектні дизайни, але чому б ми не прикрашали нашу стилізацію компромісом між модою, комфортом та зручністю? А може, найкраще було б поєднувати тенденції? А може, краще зробити ставку на класичну? Це, як завжди, залежить від гумору, погоди та мільйона інших змінних. Ось кілька наших пропозицій!

 

Солідним доповненням до повсякденного стилю є класичні пінетки на зручному пості.

Повсякденну укладку можна легко доповнити за допомогою важких черевиків. Якщо ви вважаєте, що комфорт - це основа, і ви все ще поспішаєте, це, безумовно, буде для вас хорошим вибором.

У весняних колекціях невидима бронза повернулася до нас давно. Спочатку він був лише компаньйоном у вигляді аксесуарів, але зараз він постає як повноцінний і навіть провідний колір у стилізації. Шоколадно-коричневий відтінок - улюблений відтінок зірок, але ви також можете вибрати коньячний або злегка мідний відтінок коричневого. Що підходить? На все. Для пляшечки зеленого, шафраново-жовтого він прекрасно поєднується з білим і звичайно з усіма відтінками кремового та коричневого.

Тільки пам’ятайте, що не сходити з розуму і перенесіть осінні тенденції сережок на взуття! :)