Трекінг взуття

Цього року весна не псує нас, але довгі вихідні травневі наближаються! Ви десь кудись або ти залишаєшся вдома? Що б ти не потребував, потрібно правильне взуття! Оскільки поїздка до невідомого в неналежному обладнанні може призвести до неприємного сюрпризу. Деякі місця, особливо гори, потребують правильної установки. Але повільно, давайте подивимося на взуття, яке може бути корисним під час активних вихідних.

Багато людей підуть у гори на вихідних у травні. Випуск взуття, здається, дуже простий. Теоретично, ми всі знаємо, що в горах потрібна відповідна взуття, але чи впевнені ви?

Джерело: demotywatory.pl

Я думаю, що всі любителі гір цього погляду дивляться на жах. Якщо ви не хочете платити за їзду найдорожче таксі в світі, то це уже згаданий вертоліт GOPRU, обладнайте себе зручними та відповідними взуттями.

Сукупність правил вибору покривного взуття починається з основних правил вибору взуття в цілому. Перш за все, взуття має бути відповідним розміром, пристосованим до розміру стопи. По-друге, навіть якщо взуття має хороший розмір, вони нікуди не можуть потрапити. Тепер ми вступаємо в більш високий ступінь складності. Перебуваючи в горах, ми зазвичай проводять 8-10 годин пішки, в той же час, взуття постійно перебуває на ногах, і вони дуже важко працюють. Під впливом зусиль, температури та інших факторів, ноги і телята розбухають, і тому дуже добре спробувати на взуття ввечері, коли нога втомилася. Ігноровані альпіністи вважають, що ви повинні купити туфлі, які можна зручно носити, навіть якщо ви покладете дві пари шкарпеток. Краще дихати холодним, але якщо ви не плануєте ходити, бо гори взимку або пізно восени, це не є суттєвим чинником.

Інший важливий аспект вибору гірських черевиків - верхній. У високогірних чоботях верхівка повинна досягти гомілковостопного суглобу, що захистить його від болючих розтягнень. Пам'ятайте, що підошва повинна бути товстим, але гнучким і обов'язково повна пазів! Вони захистять вас від катання на лижах!

Є декілька цих правил, але варто пам'ятати, що взуття в горах є інвестицією у вашу власну безпеку, це таке страхування для всього тіла.

Якщо ви не плануєте піднятися на Орла, ви також можете вибрати туфлі, які будуть корисні під час бродити також на рівній місцевості. Потім ви можете вирішити, на верхній частині перед щиколоткою і на більш гнучкій підошві.

Обов'язково пам'ятайте, що маленькі ноги! Зрештою, діти також ходять у гори!

А тепер, сповнений знань, ти можеш піти, де твої очі тебе візьмуть.

Успішний пікнік! :)