Трекінг взуття


Цього року весна не псує нас, але довгі вихідні травневі наближаються! Ви десь кудись або ти залишаєшся вдома?

Весна нас цього не псує, але наближаються довгі травневі вихідні! Ви кудись їдете чи залишаєтесь вдома? Незалежно, вам потрібна правильна взуття! Тому що поїздка до невідомого в неправильному вбранні може спричинити неприємний сюрприз. Деякі місця, особливо гори, потребують належного житла. Але потихеньку давайте розглянемо взуття, яка може бути корисною під час активних вихідних.

Багато людей поїдуть у гори на травневі вихідні. Випуск взуття, здається, дуже простий. Теоретично, всі ми знаємо, що в горах необхідне правильне взуття, але ви впевнені?

Джерело: demotywatory.pl

 

Я думаю, що всі любителі гір дивляться на цю фотографію з почуттям жаху. Якщо ви не хочете платити за проїзд найдорожчим таксі у світі, тобто вже згаданим вертольотом GOPRU, озброїться зручним і підходящим взуттям.

Набір правил вибору взуття для походів починається з основних правил вибору взуття в цілому. Перш за все, взуття повинна бути правильного розміру, щоб відповідати розміру стопи. По-друге, навіть якщо взуття хорошого розміру, вони нікуди не можуть йти. Зараз ми вступаємо в більш високий рівень складності. Коли ми в горах, ми зазвичай проводимо 8-10 годин на ногах, а взуття все ще на ногах і дуже важко працює. Під впливом зусиль, температури та інших факторів ступні і литки набрякають, саме тому дуже добре приміряти взуття ввечері, коли нога вже втомилася. Затяті альпіністи пропонують придбати взуття, яке можна зручно носити, навіть коли ми надягаємо дві пари шкарпеток. Краще бути безпечним, ніж шкодувати, але якщо ви не плануєте гуляти в гори взимку чи пізньої осені, це не є необхідним фактором.

 

Верхній - ще один важливий аспект при виборі гірського взуття. У високогірських чоботях верхня частина повинна доходити за щиколотку, що захистить її від хворобливих вивихів. Пам’ятайте, що підошва повинна бути товстою, але гнучкою та необхідною повні канавки! Вони захистять вас від катання на гірських лижах!

 

Ці правила є декількома, але варто пам’ятати, бо взуття в горах - це інвестиція у власну безпеку, це така страховка для всього тіла.

Якщо ви не плануєте підніматися на Орлу, ви також можете вибрати взуття, яка, безсумнівно, стане в нагоді під час походів, по рівній місцевості. Потім ви можете вибрати верхню частину щиколотки та більш гнучку підошву.

 

 

Обов’язково пам’ятайте, що маленькі ступні! Адже діти теж ходять у гори!

 

А тепер, сповнений знань, ти можеш піти куди б тебе не відвели очі.

З Днем травня! :)