Трекінг - які взуття вибрати?

Хочеться сказати, що це, звичайно, зручно, але це не допоможе нам при виборі правильної пари взуття. Насправді, існує багато порад, які допоможуть вам завершити лайкет для відвідування чарівних гірських доріжок і багато іншого. Сьогодні ми хотіли б зібрати їх в одній, розумній статті, яка значно полегшить проблему вибору взуття для походів.

Крім того, ми все частіше використовуємо інтернет-магазини, тому ми зосередимося переважно на них. Для того, щоб добре підібрати взуття, слід звернути увагу на те, з чого виготовлені черевики, а також на підошву або довжину черевика. Вся ця інформація може бути знайдена на сайті і насолоджуватися швидкою покупкою. Але перш ніж ми це зробимо, ми подумаємо над трьома найважливішими особливостями гарних трекінгових туфель.

Взуття стійка до погодних умов і важкий маршрут

Це дуже загальна порада. Міцний взуття в першу чергу ті, які були зроблені з потрібного матеріалу, найчастіше вологостійкий, навіть водонепроникний. Хоча може здатися, що гірські походи навколо наших гір є шматочком пирога, іноді може виявитися, що дорога просто переросла нас. Це почалося дощ, таким чином ви повинні були зупинити це та відмовитися продовжуєтесь, або ідете до більше миролюбної області. У цьому випадку взуття повинна виживати з нами, навіть коли ми ходимо по болотистій, просоченої і часто слизькій землі.

Варто пам'ятати, що кожна пара взуття буде просто зношуватися після часу. Однак, слід дотримуватися обережності, не рекомендованої виробником. Шкіра, включаючи екологічну шкіру, повинна бути просочена перед першим використанням, взуття не повинно висушуватися при відкритому вогні, наприклад, вогнищі. Дайте їм висохнути, природно, після повернення додому або на ніч.

Вибираючи взуття для складного і легкого маршруту, потрібно подивитися, як виробляється взуття. Якщо ми їдемо в чужі піки, де температура може бути однозначно нижчою, варто вибрати сильну і ізольовану взуття. Якщо ми поїдемо до польської Bieszczady - давайте покласти легкі, але високі трекінг взуття.

Низький або високий?

Почнемо з питання - чому різниця у висоті пінеток настільки незначна? Причина полягає в дуже простій і практичній справі. Якщо ми вирішимо слідувати важкому, вибоїстому маршруту, високий верх буде захищати нашу кісточку від розтягувань та інших травм. Нижнє взуття вони підійдуть для менш вибоїстої, більш лагідної місцевості, на якій не загрожує небезпека слизьких каменів.

Високі черевики також працюватимуть восени, коли після літа ми вирішимо піднятися на вершини. Стабільна холера допоможе нам стабілізувати не тільки гомілковостопний суглоб, але й плюсневі, п'яткові та гомілкові суглоби на обох ногах. Вибрані таким чином взуття визначатимуть нашу безпеку на кожній гірській стежці.

Чому взуття повинно бути більше?

Про цей факт знають лише кілька захоплень, зацікавлених у поході. Більшість людей, які хочуть відпочити в горах, не розуміють, що вони повинні купувати взуття більшого розміру. Це дасть нам зручність з кількох причин. Перш за все, варто пам'ятати, що ставка розбухає. Взимку можна покласти на гарну похідну черевик додатковий носок, який захистить нас від холоду. Проте, проблема може бути не тільки в цей час року - залежно від маршруту подорожі і висоти, яку ми піднімаємо, це може просто зробити нас холодними, а додаткові шкарпетки будуть знахідками.

Хороші черевики знаходять час, щоб знайти їх, але в інтернет-магазині ви можете придбати трекінгові туфлі протягом кількох або десятка років за один раз дитина, Вони доступні в різних кольорах і виготовлені з різних, стійких матеріалів. Є взуття для дорослийв різних спортивних варіантах. Адже комфорт і безпека всієї родини повинні бути на першому місці.