Трекінг - яке взуття вибрати?


Можна сказати, що це, звичайно, зручно, але це не дуже допоможе при виборі правильної пари взуття. Насправді, є багато порад, які допоможуть вам скласти план для вивчення чарівних гірських стежок. Сьогодні ми хотіли б зібрати їх в одну змістовну статтю, яка суттєво пояснить проблему вибору взуття для трекінгу.

Можна сказати, що це, звичайно, зручно, але це не дуже допоможе при виборі правильної пари взуття. Насправді, є багато порад, які допоможуть вам скласти план для вивчення чарівних гірських стежок тощо. Сьогодні ми хотіли б зібрати їх в одну змістовну статтю, яка суттєво пояснить проблему вибору взуття для трекінгу.

Крім того, ми все частіше користуємось інтернет -магазинами, тому зосередимось переважно на них. Щоб вдало підібрати взуття, слід звернути увагу на те, з чого взуття, а також на підошву або довжину верху. Ви можете знайти всю цю інформацію на веб -сайті та насолоджуватися швидкою покупкою. Але перш ніж ми це зробимо, ми розглянемо три найважливіші особливості хорошого трекінгового взуття.

Взуття, стійка до погодних умов і нерівностей

Це дуже загальна порада. Міцне взуття-це насамперед те, що зроблене з відповідного матеріалу, найчастіше вологостійкого, навіть водонепроникного. Хоча може здатися, що піші прогулянки в наших горах - це шматок пирога, іноді ви можете виявити, що дорога просто перевершує нас. Почався дощ, тому необхідно було припинити його і відмовитися від подальшого лазіння або переїзду в більш спокійну зону. У цьому випадку взуття повинно вижити з нами, навіть коли ми йдемо по заболоченому, просоченому і часто слизькому ґрунті.

Варто пам’ятати, що кожна пара взуття з часом просто зношується. Однак слід доглядати за ними відповідно до рекомендацій виробника. Шкіру, включаючи екологічну шкіру, слід просочити перед першим використанням, взуття не можна сушити на відкритому вогні, наприклад, на вогні. Дайте їм висохнути природним чином після повернення додому або на ніч.

Вибираючи взуття для складного та легшого маршруту, потрібно подивитися, як побудовано взуття. Якщо ми йдемо на закордонні піки, де температура може бути значно нижчою, варто вибрати міцне та утеплене взуття. Якщо ми їдемо на польські Бещади - одягнемо легке, але високе трекінгове взуття.

Низький чи високий?

Почнемо з питання - чому різниця у висоті верху така надзвичайно важлива? Причина криється в дуже простому і практичному. Якщо ми вирішимо піти важким, нерівним маршрутом, високий верх захистить нашу щиколотку від скручування та інших травм. Нижні чоботи вони підійдуть для менш нерівних, більш рівних земель, де немає загрози, наприклад, від слизького каміння.

Високі чоботи також проявлять себе восени, коли ми вирішимо піднятися на вершини після літа. Стабільна холера допоможе нам стабілізувати не тільки гомілковостопний суглоб, а й плеснову кістку, п’яту та гомілковостопний суглоб на обох ногах. Вибране таким чином взуття визначатиме нашу безпеку на кожній гірській стежці.

Чому взуття має бути на один розмір більше?

Декілька любителів, які дуже зацікавлені в трекінгу, знають про цей факт. Більшість людей, які хочуть піти в гори, не усвідомлюють, що їм слід купувати взуття на один розмір більше. Це забезпечить нам зручність з кількох причин. Перш за все, варто пам’ятати, що стопа набрякає. Взимку ви можете надіти додатковий шкарпетку в хорошому трекінговому взутті, щоб захистити вас від холоду. Однак проблема може бути не тільки в цю пору року - залежно від маршруту пішохідного туризму та висоти, на яку ми піднімаємось, ми можемо просто замерзнути, і додаткова пара шкарпеток стане знахідкою.

Хороші туфлі потребують часу, щоб їх знайти, але в інтернет -магазині можна купити трекінгові черевики для підлітка чи хлопчика -підлітка за один раз дитина. Вони доступні в різних кольорах і виготовлені з різних стійких матеріалів. Взуття для дорослий, у різних спортивних варіантах. Адже комфорт і безпека всієї родини повинні бути на першому місці.