Теплі кросівки рожевий

Товари тимчасово недоступні ;(


деталі

Теплі кросівки рожевий

Так, ми теж кепкуємо з тих автоматичних перекладів, але то не заважає нам робити вигідні закупи!

Рожеві ізольовані кросівки - ідеальна пропозиція для кожної хоробристої жінки, яка не боїться експериментувати зі своїм стилем. Чоботи з органічної замші мають хутряну ізоляцію, тому вони підходять для носіння навіть у холодні дні. Тонкі прикраси з штучними перлами створюють рожеві кросівки унікальним продуктом.

Ізольовані кросівки в рожевому кольорі - жіноче взуття з хутром, прикрашено намистами, дуже дівочим і делікатним. Завдяки ізоляції вони підходять для більш холодних осенніх та зимових днів, вони вписуються в повсякденні та міські стилізації. Вони виконані з екологічної замші. Вони мають виступаючий верх над гомілкою та невеликою платформою (3,5 см).

Рожеві ізольовані кросівки Butymodne - це пропозиція для жінок в повсякденному стилі, призначена для повсякденного одягу в осінньо-зимовий сезон. Взуття виготовлена ​​з екологічної замші, протектор виконаний з синтетичного матеріалу. Ізольований з хутром, шнурок, з характерними струменями та бусами.

Рожеві ізольовані кросівки - це плаский, повсякденний жіночий взуття, призначений для повсякденного використання в осінньо-зимовий сезон. Ці черевики виконані з екологічної замші та пластикової підошви з відновленим протезом. Ізольований з хутром - також на вершках, шнурок, прикрашений намистами.

виробник: ButyModne
Супутні категорії: Жіноче взуття
Кросівки жіночі та кросівки
Кросівки взуття сучасні
колір: рожевий
Домінантний візерунок: інша схема
колекція: BUTYMODNE
Єдиний матеріал: синтетичний
секс: Жіноче взуття
висота: висока
бойок: круглий
Каблук / каблук: 3.5
Додаткові функції: струменя , овчина
застібка: зашнурований

відгуки:

Дякую, що додали коментар.

17 квітня 2019 | Ag...zy

Див. Також