Темно-зелені кросівки VINCEZA зелений

Товари тимчасово недоступні ;(


деталі

Темно-зелені кросівки VINCEZA зелений

Так, ми теж кепкуємо з тих автоматичних перекладів, але то не заважає нам робити вигідні закупи!

Темно-зелені кросівки від Вінсези - це дуже цікава модель. Цікавим елементом, безумовно, є широкі шнурки, але найдивнішим є прихований клин. Завдяки такому способу ви можете збільшити свій висоту на 8,5 см дуже легко і невидимо. Тому вони дуже цікаві та незвичайні взуття.

Темно-зелені кросівки Vinceza - це модні жіночі туфлі, призначені для повсякденного використання восени і взимку. Вони були виготовлені з високоякісної екологічної шкіри. Вони мають застигнуту п'яту та гумову підошву з протектором. Запропонована взуття може бути прив'язана або закріплена блискавкою. Всередині є текстильна вставка.

Темно-зелені кросівки vinceza Vinceza - це повсякденне жіноче взуття, призначена для повсякденного одягу в осінньо-зимовий сезон. Ці черевики виконані з екологічної шкіри, на реставрованій, гумовій підошві. Ізольований текстиль, мереживні тканини, блискавки, високі, приховані шуби.

Шнурки, темно-зелені кросівки з додатковим застібкою із застібкою, ідеально підходять для повсякденної прогулянки в осінньо-зимовий сезон. Взуття з екологічної шкіри, текстильна вставка, гумова підосона з протектором та твердою п'ятою. Елегантність і клас кожної жінки підкреслять прихована платформа.

виробник: Vinceza
Супутні категорії: Жіноче взуття
Кросівки жіночі та кросівки
Жіночі кросівки Vinceza
Домінантний візерунок: без малюнка
висота: висока
застібка: зашнурований , замикати
колекція: BUTYMODNE
Єдиний матеріал: синтетичний
секс: Жіноче взуття
Вставити матеріал: тканину
бойок: круглий
Каблук / каблук: 8.5
Додаткові функції: відсутність
колір: зелений

відгуки:

Дякую, що додали коментар.

17 квітня 2019 | ki...is

Див. Також