Тапочки для дошкільнят - п’ять порад щодо вибору взуття для молодої ноги


Вибір правильного взуття для дошкільника - справжній виклик! Дитяча стопа росте, тому її не слід деформувати через неправильно підібране взуття, але що це означає насправді? Про це сьогодні у нашому блозі.

Вибір правильного взуття для дошкільника - справжній виклик! Дитяча стопа росте, тому її не слід деформувати через неправильно підібране взуття, але що це означає насправді? Про це сьогодні у нашому блозі.

Розмір

Почнемо з того, що дитяче взуття має бути трохи довше ніжки малюка. Трохи подумавши - ми маємо на увазі максимум сантиметр! Дитяча стопа росте, але не купуйте занадто велике взуття, тому що ніжка малюка буде рухатися в ній - а отже, дуже близько до травм.

Найкраще перевірити відповідність розміру взуття, поклавши туфельку на ногу - малюк повинен стояти у взутті. Великий палець не повинен торкатися кінця взуття - якщо він є, це означає, що взуття занадто велике. Правильний розмір найкраще перевіряти у взутті з відкритими носками. Однак варто пам’ятати, що розміри різних компаній можуть відрізнятися один від одного.

Тапочки для хлопчиків Ren But 112 blue

Підошва

Однією з найважливіших речей, якими ми керуємося при виборі взуття для малюка, є підошва. Вона повинна бути гнучкою, щоб не заважати природному руху стопи. Варто перевірити, чи покрита підошва нековзним шаром, завдяки чому малюк зможе вільно бігати по рівних і відносно слизьких поверхнях. Одним з матеріалів, рекомендованих ортопедами для підошов, є термокаучук. Цей м’який матеріал забезпечує хороше зчеплення, але також і велику гнучкість. Ви можете знайти його у виробників провідних брендів - ми рекомендуємо перевірити, наприклад, дитяче взуття Befado.

Тапочки для хлопчиків автомобіль Befado 110p271

Застібка

Дошкільнята вже в значній мірі незалежні, але, безумовно, варто просте кріплення, наприклад, за допомогою липучки або засувки. Така застібка міцна, і в той же час дитина зможе спробувати надіти і застібнути взуття самостійно. Відповідне кріплення можна знайти, серед іншого, у тапочках Befado та Ren But.

Дівчата тапочки серце Befado 242p054 рожеві

Дихаючий матеріал

Усі елементи капця, тобто підошва, устілка та верх, повинні бути виготовлені з дихаючого матеріалу. Малюк буде проводити практично весь день у тапочках, тому варто інвестувати у гідний матеріал, додатково збагачений антибактеріальними та протигрибковими властивостями. Купуючи тапочки, слід звернути увагу насамперед на підошву. Тапочки Befado мають підошву з термокаучуку і не тільки профільовані та прилягають до ніжки дитини, але й дихаючі.

Жіночі тапочки Befado 346y016 темно-синій

Кепка для взуття

Ніжка малюка дуже пластична і тому схильна до будь -яких деформацій. Занадто щільний кінчик тапочки може викликати, наприклад, врослі нігті або потертості та пухирі. Вибираючи взуття, переконайтеся, що носок широкий і високий. Завдяки цьому стопа дитини не буде стискатися, і ми уникнемо можливих травм.

Тапочки тапочки Befado 273X152