Тапочки для дитячих садків - п'ять порад для вибору взуття для молодої ногою


Вибір правильної взуття для дошкільника - справжня проблема! Дитяча нога зростає, тому її не слід деформувати неправильно вибраною взуттям, але що це насправді означає? Про сьогодні в нашому блозі.

Вибір правильного взуття для дошкільника - справжній виклик! Нога дитини зростає, тому її не слід деформувати неправильно підібраними взуттями, а що це насправді означає? Про сьогодні на нашому блозі.

розмір

Почнемо з того, що дитяче взуття повинно бути трохи довше ніж нога малюка. Думаючи трохи - ми маємо на увазі максимальний сантиметр! Нога дитини зростає, але не давайте купувати занадто великі черевики, бо нога малюка рухатиметься в ній - і, таким чином, дуже близько до травм.

Найкраще перевірити, чи підходить розмір взуття, поклавши взуття на ногу - малюк повинен стояти в взуття. Великий палець не повинен торкатися кінця взуття - якщо це так, це означає, що взуття дуже велика. Правильний розмір є найпростішим для перевірки на взуття з підданими пальцями. Однак варто пам'ятати, що розміри різних компаній можуть відрізнятися один від одного.

Тапочки для хлопців Ren But 112 синій

підошва

Одним з найважливіших речей, які керують нами при виборі взуття для малюка, є єдиним. Вона повинна бути гнучкою, щоб не заважати природним рухам стопи. Варто перевірити, чи підошва покрита нековзним шаром, завдяки якому малюк зможе спокійно ковзати по рівних і слизьких поверхнях. Одним з матеріалів, що використовуються для ортезів, є термо-каучук. Цей м'який матеріал забезпечує хороше зчеплення, але також велику гнучкість. Ви можете знайти його у виробників провідних брендів - рекомендуємо перевірити, наприклад, дитяче взуття Befado.

Тапочки для хлопчиків автомобіль Befado 110p271

застібка

Дошкільнят вже значною мірою незалежний, однак, безумовно, варто застібка, щоб бути простим, наприклад, липучка або засувки. Ця застібка міцна, і в той же час дитина зможе спробувати одягнути і пристебнути взуття. Відповідне кріплення можна знайти, серед інших, в тапочках Befado і Ren But.

Дівчата тапочки серця Befado 242p054 рожеві

Дихаючий матеріал

Всі елементи тапочок, а саме підошви, устілки та верхньої частини, повинні бути виготовлені з повітряного матеріалу. Малюк в тапочках буде проводити майже весь день, тому варто інвестувати в гідний матеріал, додатково збагачений антибактеріальними і протигрибковими властивостями. Купуючи тапочки, зверніть увагу, перш за все, на підошву. Тапочки Befado мають підошву з термо-каучуку і не тільки профільовані і прикріплені до ніг дитини, але й дихають.

Жіночі тапочки Befado 346y016 темно-синій

Носок взуття

Нога малюка дуже пластична і, таким чином, сприйнятлива до будь-якої деформації. Надто щільний наконечник тапочок може викликати, наприклад, врослі нігті або потертості і пухирі. При виборі взуття, переконайтеся, що її носок широкий і високий. Завдяки цьому ніжка дитини не стискається і ми уникнемо можливих травм.

Тапочки тапочки Befado 273X152