Тапочки для дитячих кімнат


Малюк поза домом повинен відчувати себе максимально комфортно. Тому варто забезпечити його відповідним взуттям для дитячої, щоб він відчував свободу рухів під час гри.

Пам’ятайте, однак, що це ключовий етап у розвитку дитячого організму, тому правильна хода та здоров’я ніг є нашим пріоритетом при пошуку відповідних тапочок.

Дитяче взуття для хлопчиків і дівчаток - яке вибрати?

Перш за все, здорова хода - важливо за нею доглядати. Тож давайте звернемо увагу на те, чи є улюблені тапочки в дитячій кімнаті стійкими, відповідними м’якими, легкими та повітряними, і в той же час утримуйте п’яту в потрібному місці, запобігаючи деформації та рухам малюка. Друге важливе питання - гнучка підошва, яка не дряпає підлоги - було б добре, якби вона мала білий колір.

Давайте розглянемо носи і їх форму. Якщо палець взуття занадто загострений, пальці дитини будуть позбавлені свободи рухів. Тому пальці ніг повинні бути закругленими і досить широкими. Давайте також визначимося з найпростішою формою кріплення взуття. Однозначно найбільш підходящим варіантом стане липучка.

Комфортно і повітряно

Діти цього віку, швидше за все, пізнаватимуть світ босоніж, тому дитяче взуття для ясел повинно бути легким і гнучким. Вони тоді не стримують своїх маленьких ніжок. Матеріал, з якого вони виготовлені, не повинен забруднювати шкіру. У літній сезон одягнемо взуття з отворами - це забезпечить належну циркуляцію повітря. Проте взимку ми не повинні вибирати утеплені рішення. Дитина буде грати в опалювальних кімнатах, тому вона точно не охолоне.

Давайте також перевіримо, які розміри кроків і ступні має наша дитина. Не кожен виріз виявиться відповідним - варто виміряти кілька різних моделей. У випадку вузьких стоп, занадто широке взуття призведе до нахилу п’яти та відкидання стоп убік під час руху. У свою чергу, занадто вузькі тапочки для дитини у разі широкої стопи завдадуть дискомфорту, потертостей і болю.

Важливо знати розмір. Завдяки цьому ми оберемо відповідну пару. Занадто тісне дитяче взуття сприятиме завивці пальців ніг, в той час як занадто велике спотворює ходу і увічнює негативні моделі зміщення.

Тип внутрішнього вкладиша

Устілка - найкращий варіант - шкіряна, дихаюча, добре контурна. Важливо, щоб спина була належним чином гнучкою, але близько до п’яти. Ми не купуємо ортопедичні тапочки, якщо таких рекомендацій від лікаря -ортопеда немає. В даний час категорично не рекомендується взувати дитині таке взуття.

Профілактика здорових ніг - це, перш за все, гнучке, але стійке взуття, що дозволяє нозі відчувати себе так само комфортно, як і босоніж, але немає ризику перекручення та деформації, оскільки нога належним чином «утримується».

Верхня частина. Занадто висока може обмежити ваші рухи під час присідання, стояння або бігу. Маленька дитина тільки вчиться точності рухів і практикує рівновагу. Він часто падає і спотикається. Метод проб і помилок набуває нового досвіду, тому всі ці зусилля не повинні жодним чином обмежуватися зовнішніми факторами.

Уникайте декоративних тапочок, які є лише декоративними для фотографій. Так звані равлики, як випливає з назви, не призначені для прогулянок, тому у дитини, що проводить кілька годин на день у такому взутті, можуть виникнути серйозні проблеми при правильній ходьбі.

Не будемо цього недооцінювати, адже дитячий вік - це час, коли малюк вивчає все з нуля, а набуті навички закріплюються. Помилкові моделі руху залишаться з ним роками. Ми залишаємо дитяче взуття як ідеальне та стильне доповнення до іншого одягу, але тільки в дитячих колясках. Для ясла давайте забезпечимо дитину здоровими, стабільними та м’якими тапочками, завдяки яким їх ніжки будуть розвиватися та формуватися без будь -яких побічних ефектів.

Догляд та прибирання

Дитяче взуття повинно бути виготовлено з матеріалу, який можна легко прати в пральній машині, не боячись пошкодження. Малюк буде проводити багато годин на заняттях, тому для підтримки належної гігієни взуття варто час від часу чистити їх і освіжати м’яким миючим засобом.

Модно і барвисто

Щоб підбадьорити малюка, він із задоволенням одягнув тапочки для дитячої, давайте виберемо цікаві візерунки та яскраві кольори. Тоді взуття стане для дитини чимось таким візуально привабливим, як улюблена іграшка, а не обов’язковим елементом одягу. Тапочки в стилі бохо чи, може, еспадрільї? Якщо вони відповідають усім вимогам щодо якості та здоров’я, давайте розкриємо фантазію та пограємо з модою. Щасливий малюк, готовий носити нові тапочки, стане найкращим оглядачем зробленої покупки. І в цьому суть!