Жіночі тапочки

59,00 zł
39,00 zł
Dostępny w wielu rozmiarach
229,00 zł
189,00 zł
36,5 38 39 40,5

Жіночі тапочки - найважливіший елемент одягу

Вони дуже зручні для носіння, легко надягати та знімати, практичні для теплих весняних днів та спекотного літа. Взимку вони працюють як трохи більш елегантні тапочки. Одним словом - тапочки - це взуття, необхідне, мабуть, у кожному домі. Крім того, вони мають неймовірно багато різновидів, не тільки з точки зору кольорів, дизайну та матеріалів, з яких вони були виготовлені, але і в розрізі. У нашому магазині ми пропонуємо широкий вибір клипові клапани, класика жіночий шкіряний трикотаж, тригера і високі підбори, Кожен з наших клієнтів зможе легко вибрати модель, яка розповість про неї, незалежно від того, чи вона шукає щось у спорті, випадково або елегантно. Крім того, пропонована нами взуття характеризується гарною якістю та привабливою ціною.

Фліп-флоп - як їх носити?

Хоча це надзвичайно легко і зручно, тапки тип шльопанці іноді вони складні взуття в стилістичних комбінаціях. Вони працюють фантастично у поєднанні з шортами та вершинами, коли ми йдемо на пляж, але чи може вони бути однаково вільно носити в більш вимогливих обставинах? Напевно, краще вибрати інший тип взуття для дуже формальних випадків, таких як інтерв'ю, ділову зустріч або похорони. У таких ситуаціях буде безпечніше вибрати човник, клини або високі підбори, обов'язково покритий пальцями і класично.

У менш формальних умовах ми можемо впевнено дозволити собі використовувати ці надзвичайно комфортні взуття. Вони підходять як для класичних міських наборів: 7/8 джинсів, так і біла сорочка, дуже довгі, веселі спідниці та сукні, а також стилізація, що стосується моди 70-х років - нестримні штани та міні-спідниці. Японія це взуття, що всі жінки люблять, незалежно від їх віку та бажаного стилю одягу. Важко собі уявити, що вижив без них жарке літо. Різноманітність наявних конструкцій - від моделей спортивної піни до елегантної або вишуканої, виконаної з шкіри - робить кожну леді, яка цінує невимушене носіння в її гардеробі, принаймні одна пара.

Тапочки на клинках і тригерів - комфорт з відтінком елегантності

Фліп-флоп повернувся на користь деякий час тому, і відтепер у теплу погоду вони панують на наших вулицях. Дизайнери конкурують у створенні нових моделей, придатних для різних обставин. серед шкіряні жіночі тригери Найцікавіші версії заслуговують на увагу: клини і високі підбори, Цей тип взуття створений для жінок, які цінують практичні переваги клапанів, такі як комфорт та повітряність, особливо цінні в спекотну погоду, не забуваючи про елегантність.

Які стилі підходять високі підбори? Як на тонкому шпильці, так і на дошці, створюється враження легкості, тому їх варто поставити разом із елегантною спаленною спідницею. Особливо сукні та спідниці, виготовлені з важких матеріалів, будуть мати вигоду з такого типу з'єднання - не вкладайте їх взуття на плоску підошву, оскільки це призводить до оптичного укорочення та потовщення фігури. Перевернути каблуки і клини це насправді майже універсальна взуття - дуже жіночна, ідеально вписується у випадкові та вільні стилі - з джинсами, літні брюки в пастельних тонах, сукні та спідниці. Вони також добре поєднуються з більш елегантним гардеробом.

Що шукати при виборі жіночих тапочок?

При покупці клапанів дотримуйтесь тих самих правил, що й для інших видів взуття. Взуття має величезний вплив на здоров'я наших ніг. Часті, довгі години ходьби на взуття під високим каблуком, з вузькими пальцями пальців можуть спричинити гельмукса і деформації суглобів. Однак це не означає, що потрібно повністю відмовитися від такого виду взуття, достатньо тримати його у носінні. Слід також пам'ятати, що вибрати правильний розмір взуття, щоб ноги не стискались. Вибір занадто малої нумерації може призвести до вростання нігтів та відбитків.

У цьому випадку жіночі тригери з критими пальцями важливий також матеріал, з якого вони були зроблені. Адекватна вентиляція ніг відіграє важливу роль у підтримці належної гігієни, тому звернемо увагу на те, чи було взуття виготовлено з матеріалу, що дихає.

Запрошуємо ознайомитись з пропозицією нашого магазину!