Стильні робочі черевики сірий

Товари тимчасово недоступні ;(


деталі

Стильні робочі черевики сірий

Так, ми теж кепкуємо з тих автоматичних перекладів, але то не заважає нам робити вигідні закупи!

Ви хочете виділитись серед своїх друзів? Представлена ​​модель взуття - саме для вас. Чоботи зшиті з екологічної шкіри, що робить їх дуже дихаючими. Верхня частина прикрашена ремінцями з пряжками. Все це доповнюють великі круглі літаки. Взуття буде працювати під час поїздок у місто, а також у різні подорожі.

Сірі стильні черевики Бойки Butymodny виділяються над усіма модними смужками, на яких є численні літаки. Ці взуття мають повзунок і п'яту 4 см. Вони були зроблені з екологічної шкіри. Ця модель зручна завдяки своїй конструкції та висоті. Це також універсальне взуття, відмінне для багатьох випадків.

Жінка, безсумнівно, сподобається цим робочим черевикам, тому що вони є ідеальними взуттями, які демонструватимуть свій повний потенціал восени і взимку, тому що тоді їхній підошва з протектором, ізоляцією з хутра або педальним ковдрою, що є взуття, що ці сірі черевики з екологічна шкіра.

Ці стильні взуття є ідеальним рішенням для осінньої погоди та зимових сніданків. Вони були виготовлені з екологічної шкіри, мають високий верхній шар, який був прикрашений модними смужками з чорними шпильками. Чоботи закріплені молнечкою. Вони мають невелику п'яту, а внутрішня частина черевика ізольована хутром.

Сірі жіночі штани з підвищеним верхом ідеально підходять для осені-зимових днів для виразних жінок та тих, хто любить виділятися з оригінальними аксесуарами. Вони прикрашені смужками з застібками та струменями. Вони міцно побудовані, що гарантує комфорт у мокрі і холодні дні. Ідеально підходить для рок та класичних костюмів.

виробник: ButyModne
Супутні категорії: Жіноче взуття
Чоботи жіночі
Чоботи взуття взуття сучасні
застібка: замикати
бойок: круглий
зігрівання: так
висота: для щиколотки
Домінантний візерунок: без малюнка
Додаткові функції: струменя
колір: сірий, срібло
Тип каблука: Плоска п'ятка
колекція: BUTYMODNE
Єдиний матеріал: синтетичний
секс: Жіноче взуття
Каблук / каблук: 4.0
Висота верхніх: 14
Ширина верхньої: 24
детально: струменя
платформи: 1.5cm
п'ята: 4см
сезон: Осінь / Зима
стиль: casualowy
можливість: кожен день
підошва: з протектором, виконаним з пластику
п'ята: забудований, застиглий
Висота каблука: 3см - 5см

відгуки:

Дякую, що додали коментар.

17 квітня 2019 | gu...66

Див. Також