Складна любов або як купити комфортні підбори

Любов до взуття на високих підборах іноді є любов'ю без взаємності. Чому шпильки, які ми любимо, так незручні? Чи є ідеальні п'яти? Як ви знаходите високі каблуки ви хочете провести решту вашого життя на, або принаймні кілька сезонів? Секрет будь-яких успішних відносин - це компроміс.

Розмір має значення!

Всупереч появам, вибір правильного розміру взуття на високих підборах не є простою справою. Стилети, особливо високі, щоб правильно дотримуватися ноги, можуть бути трохи жорсткішими, ніж стандартний розмір, який ви носите. Пам'ятайте, однак, що ви повинні твердо говорити на п'ятах, мозолях і пальцях, тому що ваші ноги повинні поважати один одного.

Думаю, кожен з нас пам'ятає казку про те, що Попелюшка втрачає взуття на балі. Часи змінилися, тому, якщо ви хочете стати учасницею королеви, ви не можете дозволити собі ковзання взуття. Казка про відсутню дівчину, яка шиє взуття, також вчить нас про ще одну важливу проблему. Попелюшка на базі своєї мрії грала лише до півночі, і власник красивих черевиків обов'язково повинен танцювати в них всю ніч.

Часто буває, що навіть добре розмірені шпильки, трохи розбиваються і стають занадто вільними. Найчастіше це стосується пластикових черевиків, хоча взуття з натуральних матеріалів також підлягає цьому явищу, хоча і в меншій мірі. Якщо ви не можете дозволити собі замші або шкіряні пінетки і відчуєте, що взуття занадто велика, ви можете використовувати силіконові вставки.

Насоси на високих п'ятах Gianmarko 70/1 беж

Чим вище, тим краще?

Це правило поширюється тільки на вашого партнера, на стороні якого ви можете представити себе у своїй мрії на високих підборах. Принцип "чим вище, тим краще" працює навпаки, у разі висоти п'яти. Хоча непомірно високі чоботи спокушають гарним зовнішнім виглядом і підсилюють ноги власника, вони не є ні комфортними, ні здоровими для хребта і ніг, для яких рух на "ходулях" не є природним становищем. Висота здорової п'яти 4-5 см, а п'ята висотою до 7 см вважається ідеальною висотою за день. Каблуки заввишки 10 см - це вечірній вибір для жінок, які вже пройшли навчання на високих підборах.

У високих черевиках, ми повинні відчувати себе красивими, зручними і комфортними. Безумовно, визначальним фактором стабільності взуття буде каблук, встановлений посередині п'яти. Крім того, пані з витонченими ногами рекомендуються трохи нижче взуття, тому що в цьому випадку важливі пропорції між довжиною стопи і п'ятою. Елеганти з більшими ногами можуть дозволити собі набагато більш високі тапочки.

Інтер'єр має значення

При купівлі взуття і рішення про зв'язування з ними на більш тривалий час слід звернути увагу на кілька деталей. Ноги подібні до природних матеріалів, тому найкращим вибором буде взуття з прокладкою з органічної сировини - наприклад, м'якої шкіри. Також варто перевірити, чи є в інтер'єрі шви, які можуть втирати або дратувати шкіру під час ходьби.

Любов, особливо любов до високих каблуків, не знає меж. Однак треба пам'ятати, що красива, але нестабільна і незручна взуття підходить тільки для виставки. Секрет успішних відносин - це близькість, тому щасливі черевики - це взуття, що часто зустрічається з ногами. Переконайтеся, що ви не розбиваєте своє серце або себе, тому що ви витрачаєте половину зарплати на пінетки, які лежать під парі в шафі, або самотні туфлі, які втрачають тепло ваших ніжних ніг.