Скелясті чоботи робітники червоний

Товари тимчасово недоступні ;(


деталі

Скелясті чоботи робітники червоний

Так, ми теж кепкуємо з тих автоматичних перекладів, але то не заважає нам робити вигідні закупи!

Червона, висока лоно, надзвичайно витончені чоботи. Видима модель була зроблена як замшею, так і екологічною шкірою. Застібка з міцною і твердою блискавкою і міцними мереживами. Завдяки теплім хутром ми не будемо взимку в осінній або зимовий день. Взуття дуже зручна і зручна у використанні.

Маронна ланцюгова робітниця Butymodne є моделлю у випадковому рок-стилі. Є безперечно багато срібних і марлонових струменів, які охоплюють майже всю сторону взуття. Замша та еко-шкіра - це матеріали, з яких виготовлялися ці оригінальні взуття. У них є шнурки і зручна блискавка.

Ці бордові черевики з гомілковостопного суглоба, трохи вище лоня, є ідеальним вибором для жінок, які шукають аксесуари з рок-апеляцією. Прикрашені блискучими блискітками, зшиті з сирої замші та шкіри, вони насолоджуються своєю оригінальністю та чарівністю. Взуття буде працювати як "кожен день", так і вечірню вечірку. Вони комфортні, легкі та теплі - ідеально підходять для осінніх днів!

Бітовий Butymodny представляє робочі коні, виконані в рок-стилі. Їхній колір винний, глибокий бордовий, дуже осінь. У бокових частинах взуття ми можемо знайти декоративні струмені, в сріблі, а також темно-бордові. Ці черевики мають каблуки на висоті 4 см і мають застібку. Вони були зроблені з замшевої та екологічної шкіри.

Робітники червоних порід зі шпильками - жіноче взуття з персонажем. У них оригінальний стиль і відразу впадає в очі. Вони також дуже зручні: вони мають міцну підошву, ергономічну вставку та м'яке покриття, щоб вони не руйнували і не дратували ногу. Вони чудово захищають від вологи та холоду.

виробник: ButyModne
Супутні категорії: Жіноче взуття
Чоботи жіночі
Чоботи взуття взуття сучасні
застібка: зашнурований , замикати
бойок: круглий
зігрівання: так
висота: для щиколотки
Домінантний візерунок: інша схема
Додаткові функції: струменя
колекція: BUTYMODNE
Тип каблука: Плоска п'ятка
колір: червоний
Єдиний матеріал: синтетичний
секс: Жіноче взуття
Каблук / каблук: 4.0

відгуки:

Дякую, що додали коментар.

17 квітня 2019 | ka...k3

Див. Також