Super Me Сірі замшеві лорди сірий

Товари тимчасово недоступні ;(


деталі

Super Me Сірі замшеві лорди сірий

Так, ми теж кепкуємо з тих автоматичних перекладів, але то не заважає нам робити вигідні закупи!

Чарівні сірі лорди з екологічної замші є прекрасною пропозицією бренду Super Me на кожен день. Тверда, але м'яка підошва робить ці взуття ідеально зручними, особливо тому, що вони дуже добре оформлені. Делікатна обробка змушує їх виглядати дуже витончено і додати чарівність будь-якій дамі.

Універсальні, легкі та затишні лорди. Звіри зроблені з високоякісної екологічної замші. Комфорт для повного дня використання забезпечується плоскою підошвою. Взуття завдячує їх універсальності сірим кольором - вони будуть адаптуватися до будь-якої стилізації, як кожен день, так і дати, або витончений вихід.

Super Me Gray Lords виготовлені з високоякісної замші. Внутрішня підкладка виконана з екологічної шкіри, тому вони дуже зручні. Взуття виглядає дуже добре на нозі і відповідає як випадковим, так і стильним богу. Вони дуже легкі взуття для весняно-літнього сезону.

Сіра замша lordsy Super Me - повсякденне взуття для повсякденного використання в весняно-літній сезон. Надзвичайно світлі літні туфлі з екологічної замші. Вони мають підошву з пластичним протектором і вбудованою м'якою п'ятою. Усередині є зручна встілка з екологічної шкіри.

виробник: Super Me
Супутні категорії: Жіноче взуття
Жіночі балерини
Балетки Super Me
Домінантний візерунок: без малюнка
Єдиний матеріал: синтетичний
Каблук / каблук: 1.5
Додаткові функції: струменя , бахрома
застібка: сліп
Вставити матеріал: Екологічна шкіра
Зовнішній матеріал: Екологічна шкіряна замша
колекція: BUTYMODNE
секс: Жіноче взуття
бойок: круглий
колір: сірий, срібло

відгуки:

Дякую, що додали коментар.

17 квітня 2019 | Cl...17