Шкіряні черевики - як за ними доглядати?

Шкіряні туфлі - це обов'язково практично в кожному осінньому сезоні. Завдяки їм ви можете вибрати чудові стилізації та водночас мати гарантії того, що взуття витримає найважчі коливання погоди. Однак ви не можете залишити шкіряне взуття в спокої. Що саме це означає? Що варто дбати про них декількома різними способами. Завдяки цьому ми розширимо задоволення від прогулянки в них всю осінь.

Просочення і правильне використання шкіряного взуття

Купуючи взуття в стаціонарному магазині або в Інтернеті, не надягайте їх відразу. Перш за все, давайте подбаємо про їх просочення. Це просте лікування з використанням речовин, присвячених шкірі. Вони призначені для захисту нашого нового взуття як від вологи, так і від бруду. Просочення зробити нескладно - просто дотримуйтесь інструкцій на упаковці спеціального препарату. І це варто зробити. Шкіряні туфлі недешеві, але вони делікатні. Найчастіше вони мають витончений крій і дуже універсальні. Догляд за ними - запорука щастя і тривалого носіння.

 

Правильне використання - це не що інше, як зміна взуття. Ставлячись до шкіряного взуття як до повсякденного, ми призводимо до їх швидкого руйнування. Давайте також спробуємо доглядати за ними належним чином, тобто не згинати передню частину і не спотикатися. Всі подібні дії руйнівно впливають на шкіряний матеріал і можуть також призвести до швидкого руйнування взуття.

Що з взуттям після сезону?

Після сезону не можна забувати про шкіряне взуття. Коли ми перестанемо використовувати пару, найкраще підготувати її перед тим, як покласти її в шафу і забути. Давайте покладемо в неї кульки паперу, які змусять взуття не зруйнуватися, не змінить свого первісного вигляду. Якщо у нас немає часу на такі кульки, варто замовити спеціальні взуттєві ежектори, доступні в різних взуттєвих магазинах - також в Інтернеті. Завдяки цьому ми будемо впевнені, що взуття в наступному сезоні буде в ідеальному стані, без будь-яких неприємних випадків.

 

Наша остання порада - полірувати блискучі туфлі та лакувати матову шкіру. Це дозволить значно продовжити життя вашої улюбленої взуття, чого ми хочемо.