Шкільне взуття


Заповнюючи шкільний лікет для малюка, ми думаємо про багато деталей. Ми хочемо надати дитині все зручне, якісне та практичне.

Ми перевіряємо кожну деталь та оцінюємо виконання. Шкільне взуття займає стратегічне місце серед пеналів, рюкзаків та багатьох аксесуарів. Саме там дитина проводить багато годин щодня. Отже - яке взуття вибрати для школи і що врахувати?

На що звернути увагу при виборі взуття для школи?

По -перше, практичність і комфорт. Пам’ятаймо, що на взуття, яке ми купуємо, дитячі ніжки будуть проводити в середньому від 6 до 8 годин щодня. Тому важливо, щоб вони були повітряними, гнучкими і водночас стабільними та добре профільованими. Звернемо увагу на матеріал та його властивості. Якщо це шкіра - чи вона досить м’яка і ніжна? Якщо пластик, чи він досить повітропроникний?

Важливе значення має і взуття. Занадто важкий стане нестерпною причиною втоми і роздратування ніг. Ходити по коридорах і проводити багато годин у школі у світлому взутті не буде неприємністю.

Вимірювання дитячої стопи

Спочатку слід підкреслити, що покупка занадто великого взуття - це неправильний крок. Дитина у взутті буде відчувати себе некомфортно, крім того, це матиме негативний вплив на його ноги і навіть може призвести до спотворення ходи та потертостей. Дитяча стопа швидко росте, це факт. Однак неприпустимо вибирати занадто велике взуття «на майбутнє».

Вони повинні добре прилягати, щоб правильно тримати ногу. Важливо не забувати про можливу зміну розміру стопи в залежності від часу доби - буває, що стопа може бути довшою або ширшою, особливо влітку, в надзвичайно спекотні дні. Пересування весь день у взутті просто втомлює ноги, тому при виборі розміру стежте, щоб шкільне взуття не було занадто тісним.

Комфорт при носінні

Залежно від пори року та погоди на вулиці виберіть оптимальне рішення для своєї дитини. Зверніть увагу, чи в шкільному взутті немає жорстких або гострих декоративних елементів. Застібки -липучки виявляться хорошим рішенням, хоча це не буде настільки важливо для старшого учня, враховуючи його незалежність.

Спортивне взуття для школи

Малюк повинен бути забезпечений як взуттям для занять фізкультурою, так і для повсякденного функціонування під час уроків. Одна пара взуття в комплект не входить. По -перше, це буде негігієнічно. Спітніла після гри у волейбол, нога повинна відпочивати у сухому, свіжому взутті. По -друге, спортивне взуття має різну форму, а функція пересування шкільними коридорами різна. Залишимо спортивне взуття для командних ігор та бігу. На решту уроків дитина повинна мати другу пару.

Шукаючи спортивне взуття, візьмемо до уваги матеріал, використаний у виробництві. Він повинен дихати, швидко сохнути і ніжно ставитися до шкіри дитини. Давайте також поглянемо на підошву - вона досить податлива і пружна? Специфіка уроків фізичної культури полягає в тому, що навчання наповнене різними формами діяльності, починаючи від командних ігор до елементів йоги або фітнесу. Тому спортивне взуття для дітей має бути максимально адаптоване до інтенсивного використання.

Слід також пам’ятати про білу або сіру підошву, що не позначає слідів, яка не залишить слідів на гімнастичній поверхні. Зверніть увагу, що взуття стійка і ніжки дитини в них не скручуються - стабілізація гарантує безпеку під час різких рухів, стрибків та виконання фігур.

Стильний та здоровий для ваших ніг

Діти, особливо старші, все більше уваги приділяють моді та дизайну. Завдяки різноманітним стилям вони хочуть висловитись і почуватись впевнено серед однолітків. Вони дотримуються уподобань своїх друзів, стежать за тенденціями і таким чином обирають те, що найкраще відображає їх особистість. Давайте дамо їм можливість знайти взуття, в якій вони почуватимуться не тільки зручно, але й модно.

Важливі як кольори, так і дизайн (або його відсутність, якщо дитина віддає перевагу мінімалізму). Вибираючи взуття для школи, візьмемо до уваги той факт, що кожен день наша дитина одягається на уроки абсолютно по -різному, тому взуття має бути максимально універсальною, щоб вона не виділялася з одягу.

Модна зовнішність не обов’язково означає втрату здоров’я. Існує багато моделей шкільного взуття, висока якість яких гармонує з оригінальним зовнішнім виглядом. Важливо пристосувати крій до ніг дитини, враховуючи всі специфічні анатомічні особливості. Правильно підібране взуття означає, що все тіло добре відпочило.