Романтика від обкладинки: джинси та взуття!

Хто їх не знає і хто не носить їх? Це ікона ХХ століття: ДЖИНИ!

Перші моделі джинсів були створені в Європі в дев'ятнадцятому столітті, але ця версія, яку ми знаємо зараз, була створена в 1873 році Якобом Девісом та Леві Стросом у Сан-Франциско, який був маленьким містом з золотим лихом. Шукачам золота потрібен довговічний одяг, який був дешевим і зручним, тому його легко виготовити. Інноваційна ідея Девіса та Штрауса полягала у зміцненні швів і кишень з використанням мідних заклепок. Цікаво, що перші джинсові штани не були застебнутими, але вони були прикріплені до талії. Модель найвищої якості отримала номер 501 і швидко стала одягом лісорубів, фермерів і, перш за все, ковбоїв. Проте "робоча" історія джинсів - це лише прелюдія до їхньої великої кар'єри.

У 1950-х роках джинси носили непокірливі американські підлітки, і, звичайно, на нього вплинули зірки великого екрану: Мерілін Монро (у джинсах зіграли у фільмі "На краю" і Джеймса Дина ("Повстанець без розуму"). Саме тоді з'явилися джинсові сорочки та інші аксесуари. Саме тоді джинси стали символом молодіжної моди. У 1970-х роках джинси стали уніформами бунтівної молоді. Дзвони, довге волосся та джинсові сумки, які хіпі вишиті зі старих джинсів. У 90-х роках популярність джинсів вибухнула! Джинси могли і повинні бути всі: штани, сорочка, куртка, взуття, сумочка та накладка на волосся. Ви все ще пам'ятаєте, що з американських телесеріалів? До тих пір, поки волосся не нарастить! А далі? Наступні скорочення та кольори змінювалися. Вони повернулися і пішли на дно гардероба, дзвони, трубки, втирали, з отворами, з плямами, мармурами ...

У Польщі джинси з'явилися у 1950-х роках. Ви могли отримати їх тільки в ексклюзивних магазинах - Peweks або в люмпеках, де можна було б купити одяг "від демоблолю". Вони коштували кілька щомісячних зарплат, а потім і поряд з Pepsi-Cola вони були найбільш бажаним продуктом молоді. Як і в США, джинсові штани популяризували молоді сцени та кінозірки.

Однак джинс - це не просто штани і сорочки. Джинс також поширюється на надбудови. До цього дня на вулицях можна зустріти людей, одягнених у денім. Це тенденція з декількох сезонів тому, але в цьому році джинс править як аксесуар носити на ногах! А як щодо джинсового взуття?

Джинсові черевики (або черевики, виготовлені з джинсового матеріалу) можуть легко дати невелику незгоду або дати їй випадковий вигляд. Введення джинсової спідниці на спідницю зробить нас менш формальними, і джинсові кросівки для кольорових штанів будуть чудово працювати у всіх літніх і вихідних нарядів. Ось вони, у вас є щось в очах? :)