Похідне взуття


Цього року весна не балує нас, але довгі травневі вихідні вже наближаються! Ви кудись їдете чи сидите вдома?

Цього року весна не балує нас, але довгі травневі вихідні вже наближаються! Ви кудись їдете чи сидите вдома? Незважаючи ні на що, вам потрібне правильне взуття! Тому що подорож у невідоме на неправильній передачі може обернутися неприємним сюрпризом. Деякі місця, особливо гори, потребують відповідного розташування. Але повільно, давайте поглянемо на взуття, яке може бути корисним під час активних вихідних.

Багато людей вирушать у гори на вихідні у травні. Питання взуття здається дуже простим. Теоретично всі ми знаємо, що в горах необхідне відповідне взуття, але чи так це насправді?

Джерело: demotywatory.pl

 

Я думаю, всі любителі гір дивляться на цю картину з почуттям жаху. Якщо ви не хочете платити за проїзд у найдорожчому таксі у світі, тобто вищезгаданому гелікоптері GOPRU, озбройтеся зручним і відповідним взуттям.

Звід правил вибору взуття для трекінгу починається з основних правил вибору взуття загалом. Перш за все, взуття має відповідати розміру відповідно до розміру стопи. По -друге, навіть якщо взуття правильного розміру, вона ніде не може нашкодити. Тепер ми переходимо на більш високий рівень складності. Перебуваючи в горах, ми зазвичай проводимо 8-10 годин на ногах, і протягом цього часу взуття весь час лежить на ногах і дуже наполегливо працює. Під впливом фізичних навантажень, температури та інших факторів набрякають стопи і литки, тому дуже добре приміряти взуття ввечері, коли нога вже втомилася. Завзяті альпіністи пропонують придбати взуття, яке можна зручно носити навіть тоді, коли ви надягнете дві пари шкарпеток. Краще безпечно, ніж шкода, але якщо ви не плануєте гуляти в горах взимку або пізньої осені, це не є необхідним фактором.

 

Ще один важливий аспект вибору гірських черевиків - верх. У альпійських черевиках верхня частина повинна сягати вище щиколотки, щоб запобігти хворобливі розтягнення. Пам’ятайте, що підошва повинна бути товстою, але гнучкою і обов’язково повний канавок! Вони захистять вас від спуску, як лижі!

 

Існує кілька правил, але варто пам’ятати про них, тому що взуття в горах - це інвестиція у вашу власну безпеку, це така страховка для всього тіла.

Якщо ви не плануєте підніматися на Орлу Перч, ви також можете вибрати туфлі, які, безперечно, стануть у нагоді під час походів по рівнині. Тоді ви можете вибрати верхню частину щиколотки та більш гнучку підошву.

 

 

Обов’язково пам’ятайте ці маленькі ніжки! Адже діти теж їздять у гори!

 

Тепер, повний знань, ви можете піти туди, куди несуть ваші очі.

Гарного вам пікніка! :)