ПЛАТФОРМИ ТА СІЛЬСЬКІСТЬ ТА ІСТОРІЯ КОМФОРТНИХ ВЕЧЕР

Туфлі на підборах до найбільш комфортних не належать. Навіть якщо вони добре контурні і не завдають нам шкоди де завгодно, вони змушують ноги швидше втомлюватися, кровопостачання до ніг заважається, а ноги неприродно зігнуті. Проте деякі з нас повинні кожен день носити каблуки (наприклад, коли на робочому місці вимагає надпис на роботі), інші хочуть виглядати добре, а інші просто схожі на каблуки. Однак ми не завжди хочемо або можемо собі дозволити ходити на високих підборах цілий день, але ми все ще хочемо додати кілька сантиметрів. На щастя, є порада! Каблуки і клини приходять до нас з допомогою!

Історія платформ та стилетів починається в Стародавній Греції та, зокрема, в театрах. Старовинні театри вмістили до декількох тисяч глядачів, тому актори, щоб їх можна було побачити на відстані, носили клини. Ці перші клини були зроблені з декількох шарів шкіри.

У п'ятнадцятому столітті у Венеції з'явилися чіпени. Вони були взуття на платформі, яка досягла навіть 22 см у висоту! Вони служили жінкам, щоб захистити свої сукні від грязюки та землі. Мабуть, просто чопінці надихнули Роджера Вівера, який наприкінці 30-х років ХХ століття створив взуття на платформі.

Однак, які платформи без клинів? Також наприкінці 1930-х років, а саме в 1937 році, італійський дизайнер взуття Сальваторе Ферраґамо представив на ринку нову революційну взуття: клиноподібну взуття, яка використовує міцно збудовану каблуку з трикутною формою.

Першою людиною, яка поєднувала обидва інноваційні рішення, був ексцентричний італійський дизайнер - Ельза Схіапареллі. Це була вона в 1939 році. Вона представила взуття, що поєднує клини та платформи. Ця модель дуже швидко прийнята і поширена серед тенденцій відстеження жінок. У 1940-х роках важкі клини були балансом для веселих, шифонних суконь і модних шерстяних шапки.

Проте в 70-х рр. Клітини та платформи отримали популярність. Влітку платформи були зношені і клини взимку. Вони ідеально підходять з широкими дзвонами - вони природним чином подовжували фігуру. З тих пір популярність клинів і платформ не зменшилася, навпаки.

У 1990-х роках революційний Вівенн Вествуд розробляв чорні, лаковані, шиповані черевики на неймовірно високих майданчиках. Проте кілька сезонів тому Ізабель Марант представив на ринку, розбивши рекорди популярності кросівки на клина, котрий любили всі жінки, які хочуть поєднувати спортивний стиль з повсякденним одягом.

Давайте не будемо забувати про британський геній, Олександр МакКуїн, який розробив улюблене взуття Леді Гага під назвою "лінкори" або, як кажуть деякі, черевики з лобстерів або раку. Це, мабуть, найдивніша, але навіть найновіша розробка платформ в історії моди.

Не забувайте про кулькові туфлі, які є ідеальним рішенням для весняних прогулянок!