Осінній догляд за взуттям

Ви повинні доглядати за взуттям протягом усього року. Незалежно від сезону і погоди, тому що вони наша вітрина. Зруйнований, брудний і рваний взуття не тільки виглядає потворним, але і багато розповідає про власника. Осінньо-зимовий сезон - це час, коли необхідно доглядати за взуттям, щоб вони виглядали добре, незважаючи на дощ, бруд та осінню погоду.

Правильний догляд

Чоботи зимові жіночі для жінок Серхіо Леоне 67569

Тип матеріалу, з якого зроблено взуття, впливає на тип догляду та обслуговування. Шкіряні, замшеві та тканинні черевики повинні підтримуватися по-іншому. Саме тому для догляду за шкірою з замші та нубуку потрібні інші косметичні засоби, інші - для гладкої шкіри та інших матеріалів. Варто прочитати інформаційні піктограми, які знаходяться на вашому взуття. Тільки належний догляд та підтримка взуття дозволить вам використовувати ваші черевики протягом багатьох років.

Зернова шкіра

Коричневий жіночий одяг Hengst 214702

У випадку взуття зі шкіри зерна, чистіть і нанесіть традиційну пасту або крем, а потім поліруйте взуття. У випадку світлого кольору шкіри варто подумати про захист кольору перед першим надяганням на взуття. Просочення допоможе захистити колір від бруду, що неминуче восени.

Патентна шкіра

У випадку лакованої шкіри пам'ятайте, що якщо ми регулярно не поліруємо її, красивий і блискучий вигляд не буде тривати вічно. Ось чому вам потрібно отримати спрей для очищення та полірування на осінь. Вода і калюжі не впливають на зовнішній вигляд взуття. У такій погоді працюватимуть тільки гудзики, якщо ми хочемо гарантувати, що наші ноги будуть сухими.

У випадку замшевого або нубукового взуття потрібно використовувати кисть із замші або нубуку та поживний спрей. Завдяки цьому ми захищаємо колір і захищаємо взуття від пилу та води. Для взуття з штучної шкіри можна доглядати тканиною і рідкими шкірними препаратами.

Ви не можете повністю захистити ваші черевики від замочування і бруду. Однак, правильно підібрані просочувальні препарати, ретельна чистка, склеювання можуть допомогти в догляді за взуттям в осінній сезон.