Осіннє взуття - догляд за взуттям з різних матеріалів

Продовжуючи попередню статтю, цього разу ми розглянемо підготовку іншого осіннього взуття для всіх дощових експедицій. У нашому гардеробі, безумовно, є широке розмаїття взуття, про яке потрібно доглядати належним чином. Не кожна людина також використовує шкіряні аналоги. Розглянемо, як доглядати за іншим взуттям незадовго до сезону.

У якому стані ваше взуття?

Це дуже важливе питання. Фактичний стан вашої взуття цієї осені залежить від нього. Варто зробити прибирання після відпустки і оцінити, з якими парами ви неодмінно повинні розлучитися, а з якими ще можна залишити і скористатися, наприклад, у теплу половину вересня. Попрощайтеся з герметичним і пошкодженим взуттям. Волога цього року може знищити їх швидше, а власник може легко застудитися. Догляд за взуттям дуже важливий, особливо для дітей. Їм часто приходить ідея бігати по калюжах після школи, у взутті, відмінному від добре захищених веллі.

 

Перевірте взуття на наявність забруднень. Якщо, на жаль, ви не чистили їх до зими, вам слід це робити зараз - особливо якщо це взуття, яку потрібно просочити. Захистіть від забруднень і вологи. Не робіть цього на бруд, таким чином ви виправите це.

 

Як почистити і захистити осіннє взуття?

Ми вже згадували шкіряне взуття тут, Однак варто подумати про очищення інших видів взуття. Йдеться про універсальне і вічно модне замшеве взуття. Замша ненавидить вологу. Тому не протирайте ці черевики мокрою ганчіркою. Варто робити це сухим, з м’якою щіткою, присвяченою взуттям. Якщо у вас немає такої, ви можете вибрати зубну щітку з подібною м’якістю.

 

Все частіше ми також вирішуємо взуття з нубуку. Це веганський еквівалент шкіряного взуття. Він характеризується шорсткістю, але трохи м'якше, ніж у природного матеріалу. Нубук також потрібно обробити сухим. Це означає використовувати ніжну щітку, яка видалить засохлу бруд у вигляді грязі або солі. Завдяки цьому взуття буде в кращому стані. Нарешті - абсолютно! - захищають їх спеціальним спеціальним препаратом, тобто просочують. Ви будете впевнені, що взуття може витримати найгірші зміни погоди.