Осіння чистка! Які туфлі ви повинні мати у своєму гардеробі?


Літо повільно закінчується, тому варто підготуватися до майбутнього сезону. Хоча вересень пропускає погоду і дозволяє забути про падіння, жовтень буде набагато прохолодним. Це не залишиться, так що нічого, крім того, щоб переглянути свій гардероб і побачити, чого ми втрачаємо протягом сезону осені.

Літо повільно підходить до кінця, тому варто готуватися до майбутнього сезону. Хоча у вересні пампує погода і дозволяє забути про падіння, жовтень буде набагато прохолоднішим. Це не залишається, так що нічого, крім того, щоб подивитися через свій гардероб і подивитися, що ми пропускаємо для осіннього сезону.

 

Ми рекомендуємо почати огляд з гардеробу з взуттям, оскільки вони є основою для тих прохолодних днів. Варто закрутити з ними, і таким чином звільнити місце для нових пар. Взуття можна сортувати не тільки з точки зору того, чи вони все ще придатні для ходьби, але і тому, що вони модні в цьому сезоні. Якщо ви любите стежити за тенденціями, ми будемо служити вам найбільш цікавими тенденціями на осінь 2016 року.

Теми тварин

Принцип, натхненний світом тварин, або леопардом, плями на багато сезонів мають непохитну позицію серед модних тенденцій. Завдяки колекції Kenzo на сезон осінь-зима 2016/2017 в групу приєдналася барвиста зебра. Туфлі, натхненні цим мотивом, можна знайти тут:

Жіночі насоси Big Star 27452 сірі / золоті

металеві св`ойства

Взуття цього сезону повинні привертати увагу! Блиск, блискітки і металеві фарби є ознакою того, що тенденція дискотеки повертається на користь. Він придатний не тільки для фахіоністів, але і для жінок, які уникають екстравагантності у своїх стилізаціях. Вони чудово працюють у поєднанні з класичними, темними брюками та білою сорочкою. Нижче ви знайдете взуття, яке надихне вас:

Балетта Анджелло 715

Якщо, однак, такий спалах занадто багато для вас, покладіть більш делікатну версію цієї тенденції:

Насоси на Szpilka Złote Espinto 456/72

1970-ті

Незважаючи на те, що 90-ті роки повернулися на користь останніх колекцій дизайнерів з усього світу, 1970-ті роки є найкращими в колекціях взуття, округлі ноги, широкі каблуки, платформи ... Це лише деякі з тенденцій, які не сподобаються кожному. Можливо, наступні пропозиції підуть у ваше серце?

Черевики на підборах Edeo 2119 чорні

Шипи носа

Мода на 70-ті роки і круглі пальці не виключають іншої, настільки ж модної тенденції. А саме - туфлі з загостреними пальцями. Хоча багато хто з вас може здатися незручним, вони набагато більш жіночні, ніж моделі з круглими пальцями. Найкраще починати з ніжного спайка, як на малюнках:

Туфлі на високих підборах на Cobalt Espinto 456

Високі чоботи

Тенденція постійно перебуває на вершині протягом декількох років. Зірочки навіть вибирають високі черевики замість штанів. Ми не шанувальники цього рішення, але такі високі чоботи прекрасно вписуються в просторі сукні та шорти. У цьому випадку найкраще працюватимуть щільно підібрані чоботи, такі як нижче

Жіночі чоботи розтягують Caprice 25540 чорний

Якщо, однак, погода не краща, нанесіть на трохи ширше верх і одягніть їх до брюк. Жіночі черевики Badura ідеально підходять для цього, як показано на малюнку нижче:

Бадура 9097 золоті черевики. чорний

Сподіваємося, що наш короткий огляд тенденцій допоможе вам у міжсезонній огляді гардеробу. Які з перерахованих вище тенденцій вкрали ваші серця і доповнять ваш гардероб? А може, одна з цих пропозицій вже знаходиться у вашому гардеробі?