Обкладинка Романтика: джинси та взуття!


Хто їх не знає, а хто не носить? Вони є іконою ХХ століття: ДЖИНСИ!

Хто їх не знає, а хто не носить? Вони є іконою ХХ століття: ДЖИНСИ!

Перші моделі джинсової тканини були створені в Європі в 19 столітті, але відома нам сьогодні версія була створена в 1873 році Джейкобом Девісом і Леві Штраусом у Сан -Франциско, маленькому містечку, охопленому золотою лихоманкою. Золотошукачі потребували міцного одягу, який був дешевим і зручним, а тому простим у виготовленні. Інноваційною ідеєю Девіса і Штрауса було зміцнення швів і кишень за допомогою мідних заклепок. Цікаво, що перші джинсові штани не застібалися на гудзики, а прив’язувалися до талії. Модель найвищої якості отримала номер 501, і вона швидко стала спецодягом лісорубів, фермерів і, насамперед, ковбоїв. Однак історія джинсів "робітничого класу"-це лише прелюдія до їхньої великої кар'єри.

У 1950 -ті роки джинси одягли непокірні американські підлітки, і на це, очевидно, вплинули зірки великого екрану: Мерілін Монро (у джинсах вона знялася у фільмі «На межі») та Джеймс Дін (у фільмі «Повстанці без причина"). Потім також з’явилися джинсові сорочки та інші аксесуари. Саме тоді джинси стали символом молодіжної моди. У 1970 -х роках джинси стали уніформою непокірної молоді. Дзвіночки, довге волосся та джинсові сумки, які хіпі робили зі старих джинсів. У 90 -х популярність джинсів вибухнула! Джинсова тканина могла і повинна бути будь -якою: штани, сорочка, піджак, туфлі, гаманець і пов'язка на голову. Ви пам'ятаєте це з американських серіалів? Скільки волосся на голові! А далі? Розрізи та кольори продовжували змінюватися. Вони повернулися і пішли на дно гардеробу, дзвіночки, трубочки, протерті, з дірками, з пошиттям, мармуром ...

Джинси з’явились у Польщі в 1950 -х роках. Їх можна було придбати лише в ексклюзивних магазинах - Peweks або в секонд -хендах, де можна було придбати "надлишковий" одяг. На той час вони коштували кілька місяців заробітної плати і, поряд з Pepsi-Cola, були продуктом, який найбільше бажали молоді люди. Так само, як і в США, джинсові штани популяризували молоді зірки сцени та кіно.

Однак джинсова тканина - це не тільки штани та сорочки. Джинсова тканина поширилася і на аксесуари. До цього дня на вулицях можна зустріти людей, одягнених у суцільні джинсові образи. Це тенденція декількох сезонів тому, але цього року джинсова панує як аксесуар, що носиться на ногах! Як щодо джинсового взуття? 

Джинсові туфлі (або взуття з тканин, схожих на джинсову тканину) могли б легко додати вбрання нотки безтурботності або надати йому невимушеного вигляду. Одягаючи джинсові балетки зі спідницею, ми виглядатимемо менш офіційно, а джинсові кросівки з різнокольоровими штанами чудово підійдуть до будь -якої стилізації влітку та у вихідні. Ось вони, у вас вже є око? :)