Незручне взуття? Як правильно вибрати устілки?


Незручне взуття - приналежність багатьох людей. Обрана модель виглядає красиво, ми раді її вкласти в нашу стилізацію, але через кілька годин виявляється, що це було не найкраще рішення. Як боротися з цією ситуацією? Ви можете придбати нове взуття або вибрати більш дешеве рішення, яким ми зараз займемося. Ми пропонуємо, як правильно вибрати устілки!

Устілки - навіщо вам до них тягнутися?

Устілки не є широко рекламованим товаром, що шкода. Багато людей забувають, що вони можуть значно покращити комфорт користування взуттям. Не потрібно відмовлятися від кросівок, високих підборів, мокасинів чи іншого взуття, яке ви тільки що придбали, навіть якщо вони виявляться незручними. Завдяки устілці ви будете налаштовувати взуття під ногу і гарантуєте, що носіння їх не викличе дискомфорту. Хороші устілки повинні ідеально прилягати до стопи, тому їх підгонка займає досить тривалий час.

Особливу увагу слід звернути на устілки, призначені для здорового характеру - виправити дефект постави, деформації суглоба або усунути біль. Тоді добре обрати ортопедичні устілки, які сприятливо вплинуть на проблеми зі здоров’ям.

Ще однією причиною використання устілок може бути неправильний розмір взуття. Ви замовили занадто велику модель, яка вам дуже сподобалась і в дусі емоцій вирішили її зберегти? Це буває. Однак тепер ви не можете піддавати ноги комфорту і носити перетасовувальне взуття. Добре підібрані устілки вирішать цю проблему і зроблять навіть занадто велике взуття максимально зручною. Нижче ми пропонуємо, як вибрати вставки для ситуації!

5 порад, як правильно вибрати устілки

  • Якщо ви хочете, щоб устілки не тільки покращували комфорт носіння взуття, але і позитивно впливали на здоров’я ваших ніг, постави чи суглобів - не купуйте готові ортопедичні устілки. Натомість рекомендуємо вам звернутися до хірурга-ортопеда, який підходить їм під ваші потреби. Ортопедичні устілки вимагають перевірити, які місця на стопі занадто перевантажені, а які - перевантажені, а іноді навіть потрібно зробити рентген стопи. Тільки тоді ви можете бути спокійні щодо ефективності цього рішення. Однак майте на увазі, що цей тип устілки є досить товстим, а це означає, що він не підходить до кожного типу взуття. Їх буде складно надіти на мокасини, балетки, високі підбори, еспадрили або вузькі насоси, але вони будуть ідеально підходять для кросівок, спортивного взуття, черевиків, черевиків або взуття.
  • Устілки особливо корисні в осінній та зимовий сезон. Вони забезпечать додаткову теплоізоляцію від холоду та вологи - змочені або заморожені ноги можуть спричинити застуду та багато інших захворювань. Правильно підібрані устілки повинні бути виготовлені з якісних матеріалів, наприклад, рекомендується фетр, баранина, махрова пробка або алюмінієва фольга. Ці види вкладишів забезпечують захист від вологи та чудову теплоізоляцію при помірних температурах. Однак якщо настають сильні морози, вибирайте устілки більш товсті - наприклад, густа шерсть, велюр або фліс.
  • Ви зосереджуєтесь на діяльності? Тоді вам слід зацікавити біг устілок. Іноді навіть правильно підібране взуття - наприклад, верхня прилягання до стопи, легка, повітряна і з хорошою подушкою, може бути недостатньою. Під час бігу вся маса тіла спирається на ноги, тому їх комфорт та безпека надзвичайно важливі. Бігові устілки стануть практичним доповненням до взуття. Ми рекомендуємо вибирати шкіряні або гелеві, особливо для бігунів. Продукти, які вони пропонують, також пропонують ряд додаткових властивостей - наприклад, захист від бактерій та грибків, які експрес ростуть у вологому середовищі.
  • Підкладки для ароматів - у весняно-літній сезон поширеною проблемою є неприємний запах всередині взуття. Погана вентиляція взуття, неякісні матеріали, що використовуються для їх виготовлення або просто пітливість ніг через високу спеку сприяють зволоженню взуття, а отже, росту бактерій і грибків. Вони можуть генерувати неприємний запах, тому корисні ароматні прокладки. Цей виріб повинен забезпечити стопам відповідне гігієнічне середовище та поглинати вологу, а також нейтралізувати запах.
  • Гелеві вставки - ще одна пропозиція. Їх найбільшою перевагою є прозорість, завдяки якій ви можете вільно користуватися ними навіть у випадку з відкритим взуттям - наприклад, підборами з відкритими підборами або сандалями. Наявні гелеві устілки мають різну форму, тому ви можете легко адаптувати їх до стопи та взуття. Щоб очистити їх, просто протріть їх вологою ганчіркою або скористайтеся мильною водою. Ви також можете будь-коли замінити їх на нові або перенести на іншу пару взуття. В спеціалізованих магазинах ви також знайдете ортопедичні гелеві вставки, ідеальні для виправлення різних видів дефектів стоп.

Як бачите, завжди є спосіб для зручного взуття. Ми сподіваємось, що наші поради допоможуть вам впоратися з проблемою, і тепер ви знаєте, як правильно вибрати устілки. Однак якщо вони не здають іспит або ви шукаєте нову модель взуття, радимо ознайомитись із пропозицією інтернет-магазину butymodne.pl!