Назви та види жіночого взуття. Перевірте, чи знаєте ви їх усіх


Знання видів жіночого взуття, доступних у взуттєвих магазинах, значно полегшує пошук потрібної моделі та скорочує час, витрачений на пошук. Як опинитися у лабіринті всіх імен та термінів? Спеціально для вас ми підготували повний перелік видів взуття. Перевірте, чи знаєте ви їх усіх.

Види жіночого взуття - основний поділ

Найпоширеніша класифікація - це поділ відповідно до сезону, протягом якого ми носимо певний тип взуття. Тому не дивно визначити тип літнього чи зимового взуття. Крім того, популярним є також поділ з урахуванням призначення даної моделі. Тут ми маємо, наприклад, спортивне взуття, гумові чоботи, взуття для танців та багато іншого.
Варто зауважити, однак, що цей поділ є дуже неповним, оскільки в кожній із вищезгаданих категорій ви знайдете багато видів взуття, які додатково поділяються залежно від типу каблука або довжини верхнього.

Щоб допомогти вам орієнтуватися в різних категоріях взуттєвих магазинів, ми підготували список найпопулярніших видів жіночого взуття разом з їх назвами. Однак це ще не все, тому що ми розпочнемо наш підрозділ з пояснення словникового запасу галузі, що допомагає не тільки в розмовах з продавцем, але, перш за все, у визначенні очікувань щодо моделі мрії.

Будівництво взуття. З яких елементів складається взуття?

Хвостовик - верхня частина взуття, що охоплює верхню частину стопи, литок і навіть гомілки. Саме довжина верху визначає призначення та тип взуття.

Підошва - зовнішня частина взуття, що безпосередньо контактує з землею. Залежно від передбачуваного використання певного типу взуття, воно виготовляється з різних матеріалів, наприклад, поліуретану, каучуку, гуми.

Каблук - елемент, з'єднаний з підошвою, який розміщується ззаду взуття. Ми можемо виділити кілька типів підборів, які визначають їх форму. Найпоширеніші підбори: туфлі на шпильці, стовп, каченя, клин.

Прокладка, устілка для взуття - внутрішній компонент, який контактує зі стопою. Варто вибирати моделі з підкладкою з натуральних дихаючих матеріалів, які додатково обмежують зовнішній вигляд неприємний запах від взуття.

Торкніться - елемент, що захищає п'яту від стирання. Він захищає каблук взуття від пошкоджень і є змінним елементом.

Види жіночого взуття

Одним із загальновідомих видів жіночого взуття є взуття, що відрізняється низьким верхом, що прикриває тільки стопу. Однак слід підкреслити, що ця категорія включає кілька видів взуття.

Оксфорд - елегантне взуття на шнурівці, зазвичай з натуральної шкіри. Ця модель була взята з чоловічої моди, але швидко здобула визнання жінок, які охоче включають її у свої стилізації.

Мокасини - плоске взуття, у якому підошва та верх виготовлені з м’яких матеріалів. Прототипом мокасин було взуття, яке носили індійські племена. В даний час цей тип взуття носять як жінки, так і чоловіки і є елементом, який поєднує вільний, повсякденний стиль з невимушеною елегантністю.

Плазуни - взуття, яке являє собою поєднання кросівок з оксфордським взуттям. Характерним для цього типу взуття є масивна підошва у формі платформи, яка чудово амортизує ногу, захищаючи при цьому від дискомфорту та болю, спричинених тривалими прогулянками.

Жіночі черевики

Верх у черевиках найчастіше досягає щиколотки або середини литки. У цій групі взуття ви знайдете кілька різних моделей: утеплені або без утеплювача, з плоскою підошвою, каблуками або танкетками, слипонами або шнурівкою.

Черевики Челсі - тип взуття на плоских підборах, стилізований під взуття для верхової їзди, у якій верхня частина закриває щиколотки, а гумові вставки полегшують її взуття. Черевики «Челсі» - справжній хіт сезону весна / осінь, за допомогою якого можна вигадати ефектні та трохи агресивні стилізації.

Черевики - тип важкого взуття на шнурівці, що сягає вище щиколотки. Асоційовані з металевими або панк -субкультурами, вони характеризуються посиленою підошвою, тому вони добре працюватимуть у гострих рок -аутфітах.

Гумові чоботи - виготовлені з водонепроникних матеріалів для захисту від вологи та дощу. Ви можете вибирати з моделей з укороченим або довшим верхом, а безліч дизайнів і кольорів давно перенесли чоботи веллінгтон із сегменту загального взуття на взуття, яке можна успішно замінити чоботями або черевиками.

Тимберкі - взуття, що нагадує популярні туристичні черевики, хоч і в дещо м’якшому жіночному стилі. Найчастіше шнуровані, на плоскій підошві або низькому стовпі, з натуральної або екологічної шкіри. Чудово підходить для холодних сезонів, деякі моделі додатково оснащені утеплюючими елементами та хутром, що оточує верхню частину верхньої частини.

Жіночі човники

Тип жіночого взуття з вирізом верхом, без застібки та шнурівки. У цій категорії ви знайдете, серед інших класичні насоси на стовпі, з вбудованим носом, але не тільки. Як і інші види взуття, насоси мають кілька підкатегорій.

Мабуть, найпопулярніші з них каблуки. Ця назва описує дуже велику групу взуття, серед якої ви знайдете стилі з відкритими носками, шнурівкою навколо щиколотки або ніжними босоніжками, але в цілому високі підбори є синонімом елегантної жіночної моделі з низьким вирізом верх і тонка каблук на кілька сантиметрів.

Ми також відносимо насоси до категорії насосів балерина, тобто взуття на плоскій і тонкій підошві, стилізованої під типове взуття для танців.

Види жіночих чобіт

Чоботи - це взуття з верхом, яке сягає коліна або навіть прикриває гомілку. Пов’язані з типовим зимовим взуттям, хоча моделі із замші та без отелення вони добре підійдуть як взуття для суконь або шорт. Ми можемо виділити серед чобіт взуття для верхової їзди, тобто моделі, стиль яких взятий з взуття для верхової їзди. Класичні чоботи зазвичай зав’язуються, а їх верхня частина нижче коліна.

Крім курток, ви знайдете, серед інших, у категорії жіночі чоботи Мушкетери, тобто довгі моделі, що охоплюють коліно, з зав'язками або рифом, і ковбойі - відрізняється звуженим носом, а часто також численними орнаментами.

Жіноче спортивне взуття

Дами, які віддають перевагу вільному спортивному стилю, неодмінно спокушаться взуттям, яке відповідатиме їх смаку та повсякденній діяльності. Найпопулярніші види спортивного взуття тренери, тобто легке, зазвичай тканинне взуття на плоскій, гумовій підошві. До інших видів спортивного взуття можна віднести кросівкиякі відрізняються від кросівок посиленим гумовим носком і більш товстою підошвою, і кросівки характеризується плоскою і товстою підошвою.

Види жіночого літнього взуття

Вони незмінно типове літнє взуття сандалі. У цій категорії ви знайдете традиційні босоніжки на плоскій підошві, але однаково популярні, особливо для літніх урочистих подій, - це сандалі на шпильці або на високому каблуці. За кілька сезонів вони стали досить популярною моделлю взуття Римські жінки, тобто сандалі з характерною стрічкою, яка може доходити до коліна.

Влітку крім сандалів добре підійдуть також шльопанці або шльопанці еспадрільї з плетеною підошвою.

Як бачите, назва та тип взуття можуть значно відрізнятися залежно від висоти верху та інших параметрів, що визначають їх призначення. Ми переконані, що наша стаття покращить ваші покупки та допоможе вибрати модель взуття вашої мрії.